Kam groti „nervais", jei galima puodais?

Kam groti „nervais", jei galima puodais?

05. May 2020, 13:47 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Užimti vaikus namuose dažnai būna rimtas iššūkis. Juk reikia dar ir darbus pasidaryti. 

Veiklų prigalvojame daug. Padeda ir darželis, atsiųsdamas kas savaitę vis naujų rekomendacijų. 

Arba televizorius, kuriame irgi dabar girdime įvairių patarimų. 

Pats paprasčiausias ir visų vaikų mėgstamas žaislas - visai ne žaislas. Tai įprasti namų apyvokos daiktai. Pavyzdžiui, puodai, šaukštai, dėžės ir kas tik nori!

Jei be jokių investicijų ( nei finansinių, nei laiko) per kelias minutes norite sukurti vaikams veiklos, duokite jiems tuos puodus ir indelius. Kokį šaukštą, šiaudelį ar mentelę. 

Turėsite smagų būgnų koncertą. Mūsų močiutė pasakytų, kad galvos skausmą, bet man asmeniškai puodų barškinimas yra tikra muzika, palyginus su zyzimais, ožiukais ir muštynėm ?

Kas samgu, kad sudomina ir mažiuką ir vyresnėlį! ??

Linda112 Linda112 25. May 2020, 11:31

KAIP IŠSISKOLIAU IŠ ŠIOS DIDŽIOSIOS BENDROVĖS

Sveiki, mano brangūs žmonės, aš esu Linda McDonald, šiuo metu gyvenanti Austine Teksase, JAV. Šiuo metu esu našlė su trimis vaikais ir 2018 m. Balandžio mėn. Buvau pakliuvusi į finansinę padėtį ir man reikėjo refinansuoti ir sumokėti sąskaitas. Aš bandžiau ieškoti paskolų iš įvairių privačių ir verslo paskolų firmų, bet niekada nesėkmingai. Dauguma bankų atmetė mano kreditą, nesiskundė tomis paskolų įmonėmis, kurios jas vadina savų pinigų skolintoju, nes jos visos yra apgaulės, visos jos nori pinigų, ir jūs iš jų dar negirdite, jie du kartus man tai padarė prieš susitikdami su ponu Davidu Wilsonu. Pats įdomiausias dalykas yra tas, kad mano paskola man buvo pervesta per 74 valandas, todėl patarsiu susisiekti su ponu Davidu jus domina paskolos gavimas ir esate tikri, kad galėsite jį laiku grąžinti, galite susisiekti su juo el. paštu ……… (davidwilsonloancompany4@gmail.com) Nėra kredito patikrinimo, jokio kredito davėjo, turintį tik 2% palūkanų normą ir geresnius grąžinimo planus bei grafiką, jei turite susisiekti su bet kuria įmone dėl paskolos užtikrinimo be užstato, tada susisiekite su p. Davidu Wilsonu dėl paskolos

Jie siūlo visų rūšių paskolas

Trumpalaikė paskola (5_10 metų)
Ilgalaikė paskola (20_40)
Žiniasklaidos terminuota paskola (10_20)
Jie siūlo paskolą kaip
Būsto paskola ............., Verslo paskola ........ Skolos paskola .......
Studentų paskola .........., verslo pradinė paskola
Verslo paskola ......., įmonės paskola .............. ir kt
El. Paštas .......... (davidwilsonloancompany4@gmail.com)
Kalbant apie finansinę krizę ir paskolą, tuomet reikia kreiptis į Davido Wilsono paskolą, tiesiog pasakykite jam, kad ponia Linda McDonald nurodo jums sėkmės ................... ....

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 06. May 2020, 19:48

Aš manau, mūsų kaimynai jau priprato prie triukšmo. Bent jau diskretiškai tyli ?

Nina Frederik Nina Frederik 06. May 2020, 17:33

Tai tikrai puikus būdas praleisti laiką! Tik sienos neturi būti labai plonos 😀