Kalėdų dvasia

Kalėdų dvasia

12. Dec 2021, 09:32 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Kas yra Kalėdų dvasia? Apie ką yra Kalėdos?

Man atrodo, kiekvienas žmogus turi savo atsakymą. 

Kažkam tai kalėdinis šurmulys ir dovanų medžiojimo maratonas, kažkam sugrįžimas į tėvų namus ir jaukus laikas, kažkam - tai vienatvės laikas... Nes gyvenime nutinka visko.

O vaikams Kalėdos yra tai, kas mes įdedame į jų širdeles. Ir nors vaikams Kalėdos neatsiejamos nuo dovanų ir Kalėdų senelio, svarbu, kad jie žinotų, jog tai ne tik apie tai: ne tik apie dovanų gavimą, bet ir apie dovanojimą kitam. Nebūtinai daiktų forma. Dovanoti galima ir jaukumą, apkabinimą, bučinį,dėmesį. Arba tiesiog tai, ką tu sugebi padovanoti geriausio, brangiausio tau pačiam. Tai apie meilę kitam ir apie dėmesį.

Ir mane labai nudžiugino sūnaus noras parašyti Kalėdų seneliui laiškelį. Ne, ne prašyti dovanų... O pasakyti, kad myli ir padovanoti pačiam. Vadinasi, viskas gerai. Kalėdos tikrai gyvena toje mažoje širdelėje.

floryte floryte 12. Dec 2021, 23:22

Tikrai taip! Kas viso to vaikus išmokys, jei ne mes? Kai laišką Kalėdų seniui maniškė rašo, galvelėje sukasi - ko čia dovanų užsiprašius?...Sakau kad Kalėdų senis - ne dovanų maišas, jis nori žinoti, kokia buvai visus metus, ką gero nuveikei ir dar žadi padaryti?.

jaldija jaldija 12. Dec 2021, 12:49

Tikrai, tai tikroji vertybė ?

Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis 12. Dec 2021, 11:40

Ačiū ♥️

Gintarep Gintarep 12. Dec 2021, 10:18

Nuostabu!!! Puiku, kad mokinate duoti, ne tik gauti.