Kalėdinės dirbtuvės online

Kalėdinės dirbtuvės online

19. Dec 2021, 19:59 irmantaite irmantaite

Šią savaitę sulaukiau  pakvietimo sudalyvauti online seminare apie šventinį namų dekoravimą bei kartu dalyvauti kalėdinėse dirbtuvėse. 

Tema aktuali ir labai įdomi. Bet dar smalsiau pasidaro, kai į namus atkeliauja nemaža dėžė su priemonėmis, o dėžės iki pat seminaro atidaryti nevalia. Kantriai laukiu seminaro dienos.

Išlaukiau. Tas seminaro laikas praturtina dar vieną žiemos vakarą. Skambanti kalėdinė muzika sukuria itin šventišką ir bendruomenišką nuotaiką. O ką gi kursime? Vainiką. Tai ta nemenka dėžė yra pilna priemonių vainiko pynimui: nuo šakelių, karkaso, papuošimų sunumeruotuose maišeliuose iki karštų klijų pistoleto, vielutės, žirklių ir t.t.

Kai taip kruopščiai viskas sudėliota, suplanuota, tai ir darbas vyksta sklandžiai. Juolab ekrane rodomas pavyzdys, gali užduoti rūpimus klausimus. Viskas bus čia pat atsakyta bei patarta.

Papuošimui priemonių buvo tokia gausybė, net buvo sunku greit sugalvoti derinius. Norisi ir tų nematytų kiškio uodegėlių, ir rojaus obuoliukų, ir laimo griežinėlius panaudoti.

Dėliojau, komponavau pagal to vakaro nuotaiką. 

Ir gavosi gan man neįprastas švelnus kalėdinis vainikas, kuris džiugins šeimos Kalėdinių vaišių stalą.

Visiems ramaus švenčių laukimo.

jaldija jaldija 22. Dec 2021, 00:39

Labai gražus vainikas?

floryte floryte 21. Dec 2021, 23:02

Tobulas!!!