Kaip Princesė neatsispyrė Philips Avent Natural

Kaip Princesė neatsispyrė Philips Avent Natural

25. Jan 13:45 Raudona braškė Raudona braškė

Jau 5 mėnesiai, kaip namuose gyvena ir visus 'ant blasktienų' stato maža princesė. Tarnystė šiai princesei būna ir labai smagi, o kartais ir reikalaujanti diiidelės kantrybės.

20190125134517-83794.jpg
Princesei ūgtelėjus, kaip ir dera pagal amžių, nuskubėjau į parduotuvę pirki naujo buteliuko su Jos Didenybei pritinkančiu 2 numeriu žinduku. Su tokia gražia intencija spintelėje išsirikiavo gal 80 proc LT parduodamų buteliukų su 2 numerio žindukais. Nei vienas, anei vienų vieniausias Jos Didenybei netiko ir neįtiko. Mylimas ir gerbiamas, bei sėkmingai naudojamas buvo senasis buteliukas su 1 numerio žinduku. 
Tad šio testavimo laukiau ir su savitiška viltimi (o galbūt?) ir su lengva ironija.
Testavimo kompektėlyje radau Philips Avent Natural buteliuką ir pakuotę su žindukais skirtais tokioms Didenybėms, kuroioms jau 6+ mėnesio.
20190125132343-95930.jpg
Apie mano meilę Philips Avent gaminių pakuočių įpatingai spalvai ir itin profesionaliam pateikimui, bei visai tikslinei informacijai pateiktai tiesiai ant gaminio pakuotės, turbūt atskirai nereikia kalbėti. Malonu akiai, taupo mamos brangų laiką ieškant informacijos ar tikrai tas gaminys būtent ta skurio jai reikia.
20190125132625-16716.jpg

Buteliukas 'draugiškas' rankai. Patogu jį paimti tiek man, tiek ir mažosios princesės mažosioms rankytėm siekiant savarankiškumo. Mamos širdį ypač džiugina tai, kad buteliukas turi itin plačią angą. Tai reiškia, kad jį plauti ir valyti paprasta ir patogu, kaip 2x2. Rašoma, kad buteliukas turi itin modernią sistemą prieš diegliukus. Puolu jos ieškoti, nes iki šiol naudojamame buteliuke ši sistema sudaryta iš 3 detalių, kurias, aišku, kaskart reikia tinkama išplauti ir išsterilizuoti, po to viską vėl surinkti atgal.
20190125133045-86627.jpg
Testavimo komplektėlyje rastų žindukų pakuotę, pasirodo, sudaro net 2 vnt žindukų, skirtų naudoti princesėms ir princams, kurie jau 6+ mėnesio. Žindukai gan minkšti ir lankstūs, su 4 skylutėmis.
Po vizualios apžiūros, ateina lemiamas momentas, kada gaminius testuoti imasi Jos Didenybė mažoji princesė.
Iki šiol visi bandymai įsiūlyti naujus buteliukus su 2 numerio žindukais baigdavosi pykčiais bei dūdų koncertu. Tad šį kartą bandau užmaskuoti jaudulį šypsena ir siūlau naujajį Avent Philips Natural buteliuką.
Na ir ką?!!! Stebuklas. Buteliuką pasitinka pražiota burnytė, o ne į brukšniuką princesiškai suspausto lūpelės. O tai jau didelis laimėjimas. Bėdelė tik tame, kad šio žinduko tėkmė žymiai didesnė nei ta, prie kurio mažoji princesė buvo pratusi, tad teko keletą kartų stabtelti ir pakosėti, tačiau atsikosėjus vėl ir vėl noriai buteliukas buvo imamas į burnytę ir darbuojamasi toliau. Manau su keliom treniruotėm ir abipusia kantrybe mums PAVYKS.
Ačiū Mamyčių klubui ir Philips Avent už kokybišką gaminį, kurios net pati Jos Didenybė neišbokavo :)