Kaip planuojate švęsti šv. Valentino dieną?

Kaip planuojate švęsti šv. Valentino dieną?

14. Feb 2017, 09:00 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Pirmiausia visas visas įsimylėjusias ir mylinčias šeimynas sveikiname su Šv.Valentino diena! Linkiu, kad tos meilės niekada nepritrūktų, net jei kartais ir trūksta kantrybė :)

Ar kaip nors ją planuojate paminėti ypatingai? O gal su vyru susipažinote būtent šią dieną...?

Mama Jolanta dalinasi mintimis ir idėjomis, kaip galima atšvęsti Įsimylėjėlių dieną:

Galvojau, kaip ypatingai paminėti Valentino dieną…Ar apskritai ją minėt. Pasižiūrėjau internete, kaip mamos švenčia ir radau daug puikių idėjų. Norėčiau pasidalinti su Jumis. Gal kuri mamytė pasinaudosit kokia idėja, ar kils naujų dar įdomesnių minčių! 

Klasikinis variantas. Rytas. Pusryčių padėklas į lovą: kava, raguoliai su šokoladu, rožė vazelėje. Visos darbo dienos metu siuntinėjami SMS žinutės su meilės žodeliais. Vakaras. Jaukiame restoranėlyje karaliauja romantiška prieblanda, ant staliuko dega žvakė, jos šviesoje nuostabiai spindi mylimojo akys... Pasivaikščiojimas naktinio miesto gatvėmis, parke. Pasaka.

Arba ramus vakaras namuose: dega žvakės, lengva egzotiška vakarienė, apranga „In Red“, skamba romantiškos melodijos, vynas... Rožių žiedlapių takas veda į vonią. Ten vėl – jūra žvakių, putų vonia, joje plaukioja krepšelis, kuriame – laiškas. O kas jame? Tekstą teks susikurti patiems...

Prabangus variantas. Paryžius, Venecija, Barselona... Šv. Valentino dieną praleisti tolimuose ir ne tokiuose tolimuose kraštuose – nuostabus dalykas! O kur tiksliai – priklauso tik nuo judviejų. Tiksliau, nuo jūsų fantazijos ir galimybių.

Jaunatviškas. Kokios pamokos, kokios paskaitos?! Iš pat ryto šėliojimai parke, sniego mūšiai, pasivaikščiojimai gryname ore. Po to – jauki kavinukė: torto gabalėlis, kava. Mieli įsimylėjėlių pašnekesiai, nors, kam tie žodžiai... Kinoteatras. Ar būna saldesnių bučinių, kai sėdi paskutinėje salės eilėje, tik tu ir jis... Tik svarbu pasirinkti tinkamą filmą. O pabaigai – naktinis klubas. Išreikškite vienas kitam visą savo aistrą ir atsidavimą šokių aikštelėje, ir ši naktis niekad nesibaigs!

Draugiškas. Veiksmo vieta: butas, sodas, namas. Nedidelis furšetas. Visur raudonos girliandos, balionai, popierinės širdelės su porelių, kurios susirinks į vakarėlį, nuotraukomis. Jei tarp svečių bus vienišių, galima sugalvoti jiems pramogą: iš kartono iškirpkite širdelių puseles (kirpkite „zigzagu“). Iš anksto pažymėkite širdelių dalis, kurios bus skirtos vyrams ir kurios - moterims. Atėjusiems į vakarėlį, padalinkite širdelių puses.

O vakarui prasidėjus paskelbkite, kad „sudužusių“ širdžių šiandien būti negali, kiekvienas turi susirasti antrąją širdelės pusę! Kiekvienas svečias galėtų parašyti ant sienų kabančiose širdelėse po meilės prisipažinimą ir vardą, kam širdelė skirta. Galima rinkti labiausiai įsimylėjusį vakarėlio dalyvį – Tą, kurio širdis plaka greičiausiai. Prireiks chronometro. Arba užrištomis akimis atpažinkite savo meilę tarp daugelio kitų... iš nosies. Kurkite eiles, šokite, dainuokite karaokė ir organizuokite įvairiausius konkursus. Tegu laimėjusi pora kaskart gauna po širdelę su romantišku užrašu. Ta pora, kuri per visą vakarą surinks daugiausiai širdelių, bus paskelbta „Idealia pora“. 

Šeimyninis. Jis ir Ji. Ir pora mažamečių bamblių kurių šiandien negalėjo pažiūrėti močiutė. Tad Šv. Valentiną leisite visi kartu! Pradėkite dieną nuo karšto šokolado su pyragaičiais. Po pusryčių – cirkas, zoologijos sodas, vaikų klubas, žaidimų kambarys. Kol vaikai pramogauja, suaugusieji turi laisvą minutėlę meilės žodeliams. Šventiniai pietūs. Gėlės. Kiekvienam šeimos nariui padovanokite po širdelės formos balionėlį. Keliaukite į lauką pačiuožinėti, padūkti su sniegu. Jei pasiseks, grįžę į namus vaikai, vos išgėrę karštos arbatėlės, grius miegoti. Turėsite gražaus laiko išsimaudyti vonioje ir romantiškai praleisti vakarą dviese. Arba keturiese, jei nepasiseks...

Sportiškas. Variantų daugybė, belieka tik išsirinkti jums tinkamiausią: jodinėjimas žirgais, vandens atrakcionų parkas, slidinėjimo trasos, kartodromas, boulingas, čiuožykla, baseinas ir sūkurinės vonios, masažai. Maloniai nuvargę bet pilni įspūdžių grįšite į namus, gersite karštą arbatą ir juoksitės, prisiminę smagius dienos nuotykius...

O kaip Jūs paminėsite Šv. Valentino dieną?

Vytulka Vytulka 14. Feb 2017, 13:59

Mums gausis standartinė diena. Išjrpsiy širdekės formos sausainį, o vajqre, vaikus sumigdžius, šampano po taurę. 😍

sraigiukas sraigiukas 14. Feb 2017, 09:45

Mes ramiai namuose, pasigaminsim kažką skanaus, dar nesugalvojau....