Kaip išsaugoti plaukų žvilgesį po gimdymo?

Kaip išsaugoti plaukų žvilgesį po gimdymo?

02. Jul 2010, 08:00

Po gimdymo praėjus dviems mėnesiams, pradėjo labai slinkti plaukai - tiek šukuojant plaukus, tiek plaunant galvą. Slenka tiesiog saujomis.


Esu ilgaplaukė, tankiais plaukais, nenorėčiau prarasti jų grožio. Noriu juos ir toliau puoselėti. Išbandžiau įvairius šampūnus, kapsules nuo plaukų slinkimo, bet poveikio taip ir nesulaukiau.

 

Mamytės, patarkite, kaip galėčiau padėti savo plaukams. Ačiū visoms, manau, bus daugeliui mamyčių aktuali tema.

03. Jul 2010, 18:53

aciu visoms mamytem pasidalinusioms savo patirtimi.

02. Jul 2010, 19:03

Aš irgi turėjau ilgus plaukus, praėjus trims mėnesiams po gimdymo pradėjo žiauriai slinkt. Tai būdavo išsiplaunu ir nusausinus rankšluoščiu net nešukuodavau susukdavau į kuoduką ir susekdavau sektuku, kai ilgi plaukai neblogai atrodo nešukuoti, gražiai susibanguoja, visada laikydavau susuktus, ir kuo mažiau šukuodavau, vėliau pradėjau gerti nakvišų aliejaus kapsules ir plaukai pradėjo atauginėt, dabar styro daug spygliukų 😃 o žvilga tai nuostabiai 😀

02. Jul 2010, 12:54

Man ir buvo ši problema, bet daug vėliau po gimdymo praėjus vos ne metam . . . dėl kitų priežasčių - poilsio trūkumas, nemiga, nes naktim sėdėjau mokiaus. Tad reik atkreipt dėmesį ir į minėtus dalykus, pirma jaustis gerai tada čiupti priemones - bandyk ne tik pirktines, bet iežr namudines. Pasitark su išmanačiu žmogumi patars ką pirkti ką naudoti.

02. Jul 2010, 09:51

Man pradejo slinkti kokiu 3 men po gimdymo. irgi didziulem saujom, dar ziauriai nieztejo galva, buvo net geda kam prisipazinti, net seses prasiau, kad paziuretu, ar ko neuzsiveise...naktimis net jau sapnuodavau, kad nuplikau, vos ne iki asaru nervavausi. panarsiau internete ir siek tiek apsiraminau - visos mamytes sakesi tai praejusios, apie 6-a menesi turetu praeiti. drauge dovanu atveze is egipto aliejuka nuo plauku slinkimo - tai zaizdavau kas diena su juo. dar perskaiciau, kad labai gerai varnalesu aliejus(jo galima gauti rusiskose vaistinese, turguj, kainuoja iki 30 Lt).jis is vis labai geras dalykas - ir plaukam ir alkuniu suskilusiai odai, raukslelem kaukes darydavau. tai ir nezinau, ar sutapo, ar kiek padejo, bet kol baigiau tuos aliejus tepliotis, buvo apie 6 men. po gimdymo, ir baigesi plauku slinkimas ir niezejimas. ko gera, nelabai pergyvenk, bet padeti sau geriau, negu tik nervuotis 😀

02. Jul 2010, 09:18

man irgi buvo,kad slinko 😉 geriu vitaminus ,naudojau kaukytes,aliejus ir dabar viskas 👍 baigia jau ir ezys ataugti 😀