Kaip geriausiai grūdinti mažylį?

Kaip geriausiai grūdinti mažylį?

09. Jul 2009, 00:00

Kūdikio grūdinimas – vienas iš būdų užauginti vaikutį sveiką ir stiprų. Grynas oras ir vanduo – paprasčiausios ir visiems gerai žinomos grūdinimo priemonės.

 

Saulės vonios kūdikiui labai svarbios rachito profilaktikai. Įvairūs fiziniai pratimai ir mankštelės padeda vaikučiui sustiprėti ir sparčiau vystytis.

Tačiau kaip su visu tuo nepersistengti, kad nepakenktumėme vaikučiui? Kokias Jūs išbandėte grūdinimo priemones? O gal apskritai jų nereikia?

 

Laukiame Jūsų nuomonės.

jaldija jaldija 05. Aug 2009, 16:42

Kas vakarą prausiamės visu vandeniu, juo ir papilame mažių.

04. Aug 2009, 16:25

prisibijau ir as savo mazaji grudinti, taciau reiketu... 😀

21. Jul 2009, 12:34

mes paradejom grudinti nuo tada kaip is ligonines grizom pradejom valguti vos drugna pienuka,pabudavom ir kambary vesei dar eiman i laukuti be kepurytes tik nuo saules kepuryte buna ir nera problemu su ausytes valgom tyrele salta tik is saldytuvo nes siltos nevalgo pienelis ir turi but saltas ir dar niekad nesirgom tik del dantuku karta bisky o vaika reikia grudinti nes ateis ziema ir tada prasides visos ligos ir pan.

19. Jul 2009, 10:38

zinau, kad mazyli reikia grudinti ir man tai nuolat primena vyras, bet man taip baisu kad nesusaltu, kad neperkaistu, kad nesusirgtu.....

12. Jul 2009, 23:41

Mes tai vasara be kepurytes, nebent nuo saules, ar jau kai pucia didelis vejas. Namuose basa vaiksto ir siaip kartais lauke basa pavaiksto ir vien su pamperiu pabuna kai karsta lauke. Manau kad labai blogai kai prirengia vaikus labai, nes jie buna neatsparus. Be to kepuryte juk neapsaugo nuo ausu uzdeginoo kaip manoma, ausu uzdegimas dazniausiai nuo slogos kyla.

Gintarep Gintarep 09. Jul 2009, 12:32

As vis bijau,kad manoji nepersaltu,turbut net per daug prirengiu...Grudinima pradejom dabar toki:pradzioj per karscius leisdavoj pabraidyti voneleje,kurios temperatura 30,veliau 25, o dabar van ji pabraido ir 20 laipsniu voneleje.Jei sauleta ir vejuko nera,ant saulutes leidziu pasitaskyti,bet taskomes su kelnytemis ir maukute.Po to labai gerai nusausinu,uzdedu pampersiuka, bei aprengiu sausai drabuziukais.

09. Jul 2009, 12:29

Mes ir kazkaip specialiai negrudinam. Taciau as stengiuosi neprirengti karstai, kadangi rankytes greit nuima bet kokia kepuryte, tad daznai vaikstom be jos. 😀 Namie taip pat laksto basomis, o jei labai karsta vien tik su pampersu.

09. Jul 2009, 12:27

Būna, kad per didelė apsauga vaikui neišeina į naudą. Neleidžiame jam per daug bėgioti, kad mažylis nesuprakaituotų. Vesesniu oru per daug prirengiame, tad jis vien dėl to sukaista. Todėl vien dėl to vaikutis gali lengvai peršalti.

09. Jul 2009, 10:54

Kadangi mamai nuolat šalta, tai ir vaiko negrūdiname. Žinau, kad blogai darome, bet bijome peršalti.
Kaip ir Engrida tik leidžiame palakstyti basą, be pampersų, o nuogo nepaliekame.

09. Jul 2009, 09:31

na mes maudėme mažyli vonalėjair kaip gydytoja patarė tiesiog mažinome po laipsni vandens temperatūros kartštį,namuose nuolatos leidžiame basomis ir be pamperso palakstyti,