Kaip atpažinti celiulitą?

Kaip atpažinti celiulitą?

06. Jul 2010, 08:30

Daugelis moterų – tiek lieknos, tiek apkūnesnės nerimauja, kad gali turėti celiulitą. Tačiau neskubėkite savęs liūdinti, geriau įsitikinkite – ar išties jį turite, o tuomet pradėkite su juo kovoti.

 

Fizinės medicinos ir reabilitacijos centro „Gemma“ kineziterapeutė – masažuotoja Jurgita Važgauskienė pataria, kaip namų sąlygomis nustatyti – turite tą baisųjį celiulitą ar ne.

 

Pasak specialistės, reikia rodomuoju pirštu ir nykščiu suimti savo odą (šlaunų ar kitos kūno vietos, kurią įtariate, kad gali būti celiulitas) ir ją suspausti – jei aiškiai matyti apelsino žievelę primenanti oda, tuomet tai antro laipsnio celiulitas.

 

Pirmo laipsnio celiulitas, pasak pašnekovės – kai „plika akimi“ nesimato tos „apelsino žievelės“, tik labai stipriai sužnybus odą ją pamatome.

 

Trečio laipsnio celiulitas – kai nieko nedarant su kūno oda, jis aiškiai pastebimas, ar mes gulime, ar sėdime, ar einame.

 

O ketvirto laipsnio celiulitas – kai pastebima itin grublėta, kieta oda, kuri būna net skausminga ir šiek tiek pamėlusi.

 

Ką daryti?

 

Žinoma, esant aukščiausio laipsnio celiulitui, vien kremais ir masažais jo neišnaikinsime, reikia rimto gydymo. Tačiau jei turite pirmojo ar antrojo lygio celiulitą, galima pasitelkti įvairias anticeliulitines  priemones.

 

Viena tokių – Cellulase Crackling Mousse putos, kurios turi greitą vėsinamąjį ir efektyvų poveikį:

 

–Gerina odos kraujo apytaką;

–Gerina mikrocirkuliaciją;

–Padeda pašalinti iš organizmo nereikalingus skysčius;

–Drėkina ir maitina odą, lyginą ir glotnina ją;

–Mažina odos „apelsino žievelės” efektą.

–esantis kofeinas – laiko patikrinta priemonė kovai prieš celiulitą. Jis spartina medžiagų apykaitą, skatina kraujo mikrocirkuliaciją ir riebalų deginimą;

 

 

 

putosPasak kineziterapeutės J.Važgauskienės, neužtenka šiomis putomis ar kitomis anticeliulitinėms priemonėmis lengvai patepti odą - jomis būtina problematinę odą gerai įtrinti, priešingai – nebus jokio efekto.

 

Specialistė pataria rytais duše grubia plaušine sukamaisiais judesiais įtrinti ir išmasažuoti kūno odą, kol ji gerai paraus, ypač problematines vietas – šlaunis, sėdmenis, pilvą.

 

Trindamos naudokite vieną iš jūsų pasirinktų priemonių prieš celiulitą. Po dušo vėl patepkite odą anticeliulitiniu kremu ar putomis. Jos žymiai geriau įsigers į odą, nes nuo trinimo plaušine bus pagerėjusi kraujotaka.

 

Kaip įtrinti odą ir naikinti celiulitą, galite pažiūrėti šiame Mamyčių klubo reportaže:

Mamyčių klubas 2010 m. birželio 26 d

guycassode258 guycassode258 22. May 2019, 13:11

Tabletės nuo celiulito - http://cellinea.se

28. Oct 2011, 20:53

puikiai 😉