Kaip apskaičiuoti vaikelio lytį...

Kaip apskaičiuoti vaikelio lytį...

13. Oct 2012, 07:00

Sveiki, noriu pasidalinti žiniomis, kaip galima apskaičiuoti vaikelio lytį.

 

Kai laukiausi, vaikščiojau į nėščiųjų kursus ir ten viena gydytoja pasakė, kaip apskaičiuoti kūdikio lytį. Sakė, kad 100% nepasitvirtina, bet man pasitvirtino ir mano draugėms taip pat.

 

Tad siūlau paskaičiuoti ir pažiūrėtiti, ar jums taip pat atitinka.

 

Taigi, formulė būtų tokia: 7*7- (motinos pastojimo amžius)+19+ (pastojimo mėnuo)

 

Jei lyginis skaičius -mergaitė.

Jei nelyginis skaicius - berniukas.

 

Sėkmės skaičiuojant!

13. Oct 2012, 23:38

nepasitvirtino :p

13. Oct 2012, 22:01

Siandien per MK laidele kalbejo,kad kudikio lyti lemia vyro chromosomos,o sioje pateiktoje formuleje vyro ne kvapo

13. Oct 2012, 21:12

laurak tikekimes kad taip ir bus

13. Oct 2012, 21:11

aijos, vyras juk darba irgi atlieka 😀

13. Oct 2012, 16:42

Pasitvirtino abiem atvejais, bet nepatikima man si formule vien del to, kad pagal ja nuo vyro niekas nepriklauso 🤔

Krisliukas Krisliukas 13. Oct 2012, 16:02

nepasitvirtino 😀

blogietee blogietee 13. Oct 2012, 15:30

pasitvirtino abiems 😉

13. Oct 2012, 14:57

pasitvirtino 😀

13. Oct 2012, 14:53

nelabai linkusi tiketi - bet mano abiems atvejais pasitvirtino 😃

13. Oct 2012, 14:43

pasitvirtino 😃

13. Oct 2012, 11:08

apskaiciavau pagal cia formule tureciau tureti mergyte tad labai idomu ar tai tiesa😀

13. Oct 2012, 09:32

Nepasitvirtino 😃

13. Oct 2012, 09:27

cha cha,man taip pat nepasitvirtino 😛

13. Oct 2012, 09:22

pasitvirtino man 😃

13. Oct 2012, 09:11

ir man neatitiko😃