Sveiki, noriu pasidalinti žiniomis, kaip galima apskaičiuoti vaikelio lytį.
Kai laukiausi, vaikščiojau į nėščiųjų kursus ir ten viena gydytoja pasakė, kaip apskaičiuoti kūdikio lytį. Sakė, kad 100% nepasitvirtina, bet man pasitvirtino ir mano draugėms taip pat.
Tad siūlau paskaičiuoti ir pažiūrėtiti, ar jums taip pat atitinka.
Taigi, formulė būtų tokia: 7*7- (motinos pastojimo amžius)+19+ (pastojimo mėnuo)
Jei lyginis skaičius -mergaitė.
Jei nelyginis skaicius - berniukas.
Sėkmės skaičiuojant!
nepasitvirtino :p
Siandien per MK laidele kalbejo,kad kudikio lyti lemia vyro chromosomos,o sioje pateiktoje formuleje vyro ne kvapo
laurak tikekimes kad taip ir bus
aijos, vyras juk darba irgi atlieka 😀
Pasitvirtino abiem atvejais, bet nepatikima man si formule vien del to, kad pagal ja nuo vyro niekas nepriklauso 🤔
nepasitvirtino 😀
pasitvirtino abiems 😉
pasitvirtino 😀
nelabai linkusi tiketi - bet mano abiems atvejais pasitvirtino 😃
pasitvirtino 😃
apskaiciavau pagal cia formule tureciau tureti mergyte tad labai idomu ar tai tiesa😀
Nepasitvirtino 😃
cha cha,man taip pat nepasitvirtino 😛
pasitvirtino man 😃
ir man neatitiko😃