Kada pirmą kartą apsilankėte pas odontologą?

Kada pirmą kartą apsilankėte pas odontologą?

29. Apr 2010, 09:00

 

Dukrytei metukai ir 2 mėnesiai. Ką tik išdygo dvyliktasis dantukas. Kiekvieną dieną valome dantukus du kartus per dieną silikoniniu šepetuku ir specialia pasta. Visas tas procesas nėra labai lengvas, nes mažiukė vis taikosi įkąsti.

 

Ir tai jai pavyko jau ne kartą. Tikriausiai pats metas keisti dantų šepetuką? Bėda ir ta, kad apie dantų pastos išspjovimą galima tik pasvajoti. Nors dantų pasta be fluoro, vis tiek norisi kaip nors išmokinti ją išspjauti. Kokia dantų pasta jus valote savo vaikučių pirmuosius dantukus?

 

Girdėjau įvairių nuomonių, kada reikėtų pirmą kartą apsilankyti pas odontologą. Vieni teigia, kad išdygus pirmiesiems dantukams, kiti – sulaukus dvejų metukų. Kada jūs apsilankėte pirmą kartą? Kokie įspūdžiai?

Gintarep Gintarep 11. May 2010, 18:57

Skaiciau,kad isdygus pirmam dantukui, bet paaiskejo,kad odontologai tokiu mazu dar nepriima. Bent man taip buvo atsakyta,kai norejau dukrele uzrasyti, man teige,kad uzrasys,kai dukrelei sueis dveji metai.

29. Apr 2010, 20:12

na o mes 1metuku lankemes pas odontologa

29. Apr 2010, 11:54

mes 6 metuku nesi mokykla reiks pazymos

29. Apr 2010, 11:49

Mano dukrytei trys metukai,bet ir nezinau ar jau skubet pas odontologa. Dantukus vakarais visada graziai pati issivalo,o as tik pabaigiu atidziau jai isvalyti.O isspjaut pastos niekaip ir dabar dar nemoka,bando bando ir neiseina 😀 Manau,kad dantu pastos vaikams gaminamos tokios,kad gali ir nuryti,nieko baisaus 😀

29. Apr 2010, 11:42

Mūsų mažiui metai ir keturi mėn, turim 8dantukus, valome ir tiek,kolkas viskas gerai nežadam dar vest tikrai be reikalo

29. Apr 2010, 09:19

Dukra vedziau 3ju metuku pirma karta pas odontologa. Nieko labai nepasake tik primine kad kas pusmeti lankytis pas odontologa, keisti dantu sepeteli ir dantu pasta- viena kart vienokia kita kart kitokia, tik kad su fluoru butu. O mazeli vesiu nuo 2ju ir lai ipranta lankytis kas pusmeti 😀