Juodasis penktadienis: geriausi mados pasiūlymai

Juodasis penktadienis: geriausi mados pasiūlymai

22. Nov 2022, 00:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Laikas pagalvoti kaip atnaujinti savo drabužinę. Galbūt norite pakeisti išblukusius džinsus, įsigyti šiltus kailinius batus žiemai, o gal jūsų mėgstami vakariniai drabužiai jau pabuvojo praėjusių metų kalėdiniuose vakarėliuose ir šiais metais norite atrodyti naujai?

Bet kuriuo atveju mados mylėtojai ir šiemet gali tikėtis daugybės drabužių, avalynės ir aksesuarų su nuolaida. Pirkėjai galės įsigyti geidžiamiausius sezono daiktus beveik su 80 procentų nuolaida. Laukiamiausia metų diena – Black Friday – jau lapkričio 25 d., penktadienį.

Kokių nuolaidų ir prekių tikėtis „Black Friday 2022“ metu?

Šio išpardavimo metu išvysite neįtikėtinų „Black Friday“ nuolaidų ir jos bus didžiausios metuose. Moterims, vyrams ir vaikams skirtų prekių kategorijose rasite prekių, kurioms taikoma net iki 80 procentų nuolaida. Be to, į šias kategorijas pateks ir tokie daiktai kaip lagaminai, jogos kilimėliai, juvelyrikos dirbiniai su deimantais, laikrodžiai, dizainerių drabužiai ir aksesuarai, baikerio stiliaus švarkai iš odos ir kiti dėmesio verti pirkiniai. Tarp „Juodojo penktadienio“ išpardavimo prekių bus ir besilaukiančioms bei maitinančioms mamoms skirti drabužiai, taip pat didelių dydžių drabužiai tiek vyrams, tiek moterims, drabužiai, skirti smulkaus sudėjimo ir aukšto ūgio žmonėms ir visiems, kas ieško originalių ir jų asmenybę atspindinčių prekių.

Kaip pasiruošti „Black Friday“ išpardavimui?

Pirmiausia – padarykite vietos savo spintoje naujiems pirkiniams. Peržvelkite ne tik savo, bet ir šeimos narių drabužius, atsisakykite nunešiotų daiktų ir suplanuokite pirkinius, kurie pakeis senuosius daiktus. Pirkite ne tik būtiniausius drabužius ar avalynę, bet leiskite sau įsigyti tai, apie ką seniai svajojote, juk „Juodasis penktadienis“ yra didžiausias išpardavimas metuose! Taip pat pasidomėkite vyraujančiomis mados tendencijomis, galbūt dar negirdėtais prekių ženklais – taip ne tik pasirinksite sezono geriausius, bet ir praplėsite mėgstamų prekių ženklų sąrašą. Prekes galite išsirinkti iš anksto, pažymėti jas ir įsidėti į norų sąrašą arba krauti tiesiai į pirkinių krepšelį. Jis bus išsaugotas iki tol, kol nuspręsite įsigyti prekes arba tol, kol pasirinktos prekės nebus išparduotos.

Kaip išrinkti vertingas dovanas „Black Friday“ metu?

Prieššventinis laikas yra idealus metas iš anksto pasirūpinti dovanomis. Dabar labiau nei bet kada apsipirkdami ieškome gerų pasiūlymų ir nuolaidų kokybiškiems daiktams. Tad artėjant švenčių sezonui pradėkite ruošti dovanų sąrašą, kad per didžiausią metų išpardavimą galėtumėte artimiesiems nupirkti apgalvotas ir vertingas dovanas. Išvenkite neapgalvotų pirkinių ir pirkite dovanas konkrečiam asmeniui, atsižvelgdami į jo pomėgius ar numanomus poreikius. Šis metas labai tinka pirkti drabužius ir avalynę vaikams – jie taip greitai juos išauga, kad esant tokioms didelėms nuolaidoms, galite įsigyti net kelis drabužius galvodami apie vaikų ateitį. Juos taip pat nudžiuginkite dailiais aksesuarais ar vaikams skirtais papuošalais – lai tai būna įsimintiniausios šventės.