Išbandytas HiPP Mamasanft kūno sviestas ir aliejus. Norėsime dar...

Išbandytas HiPP Mamasanft kūno sviestas ir aliejus. Norėsime dar...

12. Dec 2018, 10:58 Gintarep Gintarep


20181212105225-45555.jpg 

Kai tik perskaičiau šiuos sakinius:

-Su natūraliu ekologišku-BIO migdolų aliejumi, šaltalankiu ir vertingu afrikiniu sviestmedžiu.

-Palaiko odos elastingumą.

Iškart supratau, kad bus geras produktas, nes su HiPP mes jau vos ne dešimtmetį draugaujame, bet kūno sviesto dar nebandėme.

Mūsų šeima pakankamai judri, tad tenka dažniau ir suprakaituoti, o tuomet būtini dušo malonumai. Jo per dažnas naudojimas labai sausina odą, tad mums būtinas aliejukus ir kitos apsauginės priemonės.

Labai apsidžiaugėme, kad galėsime išbandyti sviestą, o prie jo gavome ir aliejuką.

Aliejukus dieviname, nes vaikas turi ritualą – vakarinius masažus. Prie masažų labai reikalingas aliejus, tinka ir sviestas. Tad pakaitoms jį ir vartojame. Dar pasidžiaugsiu, kad aliejaus nuostabus indelis, net tinka į lėktuvo rankinį bagažą, žinoma, tinka ir nešiotis kišenėje/rankinuke, jei rankos ar veidas tampa ne toks, kokio mes norime.

Dievinu tokias pakuotes, tokį dizainą, tokią spalvą kaip sviesto.

20181212105428-54810.jpg

Atrodo prabangiai ir švariai. 200 ml mūsų šeimai užteks ilgai, nes vartosime taupiai. Jis mums bus ne tik kaip kremas, bet ir kvepalai. Daug kas domėjosi, kakiais maloniais kvepalais esu pasikvėpinusi.

20181212105328-51109.jpg

Labai apsidžiaugiau kūno sviesto dėžutėje radusi instrukciją, kaip taisyklingai atlikti masažo judesius aliejaus ar kūno sviesto pagalba.

Aliejuką mes naudojome kojų vonelei, norėsime įpilti ir į vonią, bet dar nebuvo laiko. Labai maloniai pasklido kvapas ir šiluma, užlašinus ant degančios žvakės.

Šio produkto dėka MK mūsų šeimą padarė be galo laimingą. Ačiū, kad leidote išbandyti. Rekomenduoju ir apsidžiaugiau, kad HiPP gamina sviestą, kai pabaigsime, žinau, kad jį įsigysime. 

P.S. Pakuotės tinkamos kūrybiniams darbeliams, kai bus tuščios.