Iš antrų rankų

Iš antrų rankų

02. May 2010, 11:00

Padiskutuoti apie dėvėtus rūbus ir daiktus vaikams paskatino lyg grybai po lietaus dygstančios vaikų prekių komiso parduotuvės.

Į jas atnešti nereikalingų vaikų rūbų, priežiūros priemonių ar žaislų gali kiekviena šeima. Prekybininkai, užsidėję savo  antkainį (komisinius), tada prekes pasiūlo pirkėjams.

Štai Vilniuje jau kuris laikas Šiaurės miestelyje veikia vaikiškų prekių komisas „Apelsinų mergaitė“. Kalvarijų gatvėje ką tik duris atvėrė „Pagrandukas“, o važiuojant į Pilaitę, „Pupos“ prekybos centre rasime „Aš augu“.

Palyginus su įprastomis padėvėtų rūbų parduotuvėmis, galima išskirti šiuos tris pliusus:

1. Komisai išsiskiria jaukia aplinka. Jokio specifinio kvapo, atvirkščiai, minkštasuolis prisėsti ar kitos detalės kuria įdomesnę aplinką.

2. Specializuotas asortimentas. Čia vienoje vietoje viskas tik vaikams - pradedant seilinuku, baigiant vežimėliu.

3. Geresnės kokybės daiktai. Tokių galima rasti visose dėvėtų rūbų parduotuvėse, bet teks gerokai paplušėti. Komiso pardavėjai suinteresuoti priimti tik gerų firmų, nenudėvėtus rūbelius ar žaislus.

Objektyvumo dėlei reikia paieškoti ir minusų.

1. Dėvėtų rūbų parduotuvėse prieš parduodant rūbai dezinfekuojami. Tuo tarpu į komisą atneštieji- vargu...

2. Sąlyginai didesnė kaina (patenkinti turi likti ir atnešusieji rūbus, ir juos parduodantys)

Ką jūs manote apie tokią verslo rūšį? Gal mielai apsiperkate? O gal atvirkščiai, manote, kad su dėvėtu daiktu vaikui atitenka ir buvusio šeimininko „blogoji aura“?

Pasidalinkime savo nuomonėmis ir patirtimi.

03. May 2010, 17:53

erkule, ji prie didžiojo turgaus, viename iš tų mažųjų kioskelių 😉

03. May 2010, 16:24

as perku ir padevetuose,nes vaikai taip greitai isauga,todel nematau nieko bloga.o del blogos auros nemanau,kad vaikai jau tokie blogi buna,kad ju aura butu bloga.lygiai taip pat kaip atiduoda kokia drauge vaiku isauktus rubelius tai lygiai tas pats irgi gali buti bloga aura.netikiu tokeis dalykais.

03. May 2010, 16:13

oj ne, man tai ne prie sirdies padeveti rubai.. o ar gali buti padeveti daiktai but geresni uz naujus? nu nezinau, as nepirkau ir tfu tfu tfu kad nereiktu pirkt...

03. May 2010, 10:35

vilira, kur ta komiso krautuvele?

02. May 2010, 23:37

IDOMU IDOMU... NUEJUS IR SUSIDARYCIAU NUOMONE. MAZASIS DEVI NE TIK NAUJUS DRABUZIUS

02. May 2010, 22:30

o klaipedoje tokia parduotuve ka zin, ar yra? siaip nieko blogo nematau pirkti is antru ranku

blogietee blogietee 02. May 2010, 21:47

apie drabužius su bloga aura tai esu girdėjusi, bet tai liečia ne tik mažulius, taip būna ir suaugusiems 😀 o pati tokias parduotuves tai labai neseniai atradau ir kol kas dar nieko nepirkau, bet pati galvoju ten pardavineti vežimėlį. pas mus mieste tai kainos komisuose yra tikrai neblogos, galima gerai nusipirkti, tik zinoma buna ir tokiu, kad savininkai užsikelia savo kainą nežmonišką ir plius dar pardavėjas užsideda, tada jau gaunasi daug

02. May 2010, 21:10

Pas mus mažame miestelyje yra atsidariusi komiso krautuvėlė. Teko joje pabuvoti, ieškojau mergytei batukų. Apstulbau nuo kainų - batai jau persiūti, apiplyšę, o kaina kaip naujų. Kai kurios prekės tikrai geros, beveik naujos, bet kaina tai irgi nemaža. Ir blogiausia tai, kad negalima derėtis (ne kaip kitose pigių rūbų parduotuvėse). Bet privalumas - galima pačiam atnešti daiktus, paprašyti savo kainos (ko negalima padaryti kitose pigių rūbų parduotuvėse).

02. May 2010, 19:24

na musu mieste dar tokio kaip ir nera bet jei butu butinai uzsukciau😀

02. May 2010, 18:48

na asmeniskai mes nesam kazkokie ten turtuoliai kad pirktume viska is firminiu parduotuviu😛 devetu rubu parduotuvese ar ten turgeliuose perkam ir galiu iskelta galva tai sakyt😃 kartais ten gali rast tokiu dalykeliu, kuriu jokioj prabangiausioj parduotuvej nerasi😀 nematau tame nieko blogo zinokit😀