Ieškote dovanos? Rinkitės tai, kas yra unikalu ir ilgaamžiška

Ieškote dovanos? Rinkitės tai, kas yra unikalu ir ilgaamžiška

12. Dec 2023, 08:00 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Išrinkti dovaną draugui, kolegai ar artimiesiems dažnai nėra lengva, mat norisi kažko nebanalaus, išskirtinio ir tai, kas tarnautų ilgus metus. Viena geriausių dovanų idėjų ir investicijų galėtų būti, pavyzdžiui, subtilūs papuošalai su deimantais arba natūralūs briliantai.

Jei ieškote, ką padovanoti Kalėdų, Naujųjų metų, gimtadienio, vestuvių, krikštynų ar kita proga, kviečiame pasidairyti po „Lucky diamonds“ pasaulį ir išsirinkti siūlo apyankes su deimantais, pakabukus ir apyrankes su deimantais, natūralius briliantus arba tiek paauksuotų, tiek sidabrinių angeliukų skulptūrėles.

„Tinkamai pasirinkti briliantai kuria, papildo ir harmonizuoja tiek charakterį, tiek išorę. Tikime, kad brangakmeniai simbolizuoja jėgą, ištvermę, grožį, subtilumą, valią ir daugybę kitų gražių dalykų“, – sako ekspertai.

Natūralūs briliantai – tai didžiausią ir stabiliausią vertę išlaikantys patys brangiausi ir patys rečiausi brangakmeniai visoje žemėje. Apdirbant deimantą, jis yra šlifuojamas tol, kol įgauna 57 briaunas. Toks apdirbtas deimantas vadinamas briliantu.

Briliantų vertė svyruoja labai nežymiai, todėl tai – idealus pasirinkimas investiciniam portfeliui ir ateities finansinio stabilumo užtikrinimui, užtikrinant finansinį pagrindą naujo gyvenimo pradžiai.

Jei norite kažko subtilaus ir išskirtinio savo sutuoktiniui ar draugui, puikus pasirinkimas – įvairios apyrankės ar pakabukai su deimantais. Pavyzdžiui, galite rinktis patogiai prie riešo priglundančią virvelę su inkrustuotu briliantu  arba su briliantais nusagstytu auksiniu kryželiu. O gal jūsų akį patrauks balto aukso pakabukas su deimantais nusagstytu kryželiu? 

Jei ruošiatės krikštynoms ir norite padovanoti prasmingą dovanėlę krikšto vaikui, pagalvokite apie religinę simboliką (pvz. auksinė ar sidabrinė grandinėlė su kryželiu, tai – krikščionims svarbus simbolis.), arba tokią dovaną, kuri būti ilgaamžė ir gera investicija vaiko ateičiai.

Viena tokių dovanų idėjų galėtų būti paauksuotų arba sidabrinių angelų skulptūrėlės, kurios sukurtos su didžiule meile, kruopštumu ir kūrybiškumu, padedant garsiam Lietuvos skulptoriui Vaidotui Ramoškai.

Prieš daugelį metų jis sukūrė vieną įspūdingiausių savo kūrinių – Vilniaus angelus, nutūpusius ne tik įvairiose sostinės vietose, bet ir visame pasaulyje. Ši prasminga dovana – angeliukai, kaip tikima, apsaugo nuo blogio bei simbolizuoja gerumą, ramybę ir harmoniją.

Platesnis dovanų pasirinkimas: WWW.LUCKYDIAMONDS.LT