Ieškome testuotojų: TRI-BIO produktai - tau ir tavo šeimai

Ieškome testuotojų: TRI-BIO produktai - tau ir tavo šeimai

06. Nov 2018, 07:10 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Nori gyventi pasaulyje, kur kiekvienas mėgaujasi aukščiausia gyvenimo kokybe, rūpinasi savo ir savo artimųjų sveikata, rūpinasi aplinka, kurioje gyvena ir kurioje gyvens mūsų vaikai ir anūkai? Ir visa tai, neeikvojant laiko, energijos ir išteklių?

TRI-BIO skatinta vartotojus naudoti kuo daugiau ekologiškai draugiškų produktų. Nori įrodyti, kad ekologiškos priemonės gali būti tokios pat veiksmingos ir pasiekiamos už prieinamą kainą.

TRI-BIO valymo priemonių sudėtyje nėra dažiklių ir kvapiųjų medžiagų, jos rekomenduojamos vaikams ir žmonėms, turintiems jautrią odą ar polinkį į astmą ar alergiją. Visi produktai turi EKO sertifikatą.

Kiekvienam malonu, kai namai spindi švara, todėl dar visai neseniai priemones dažnas rinkdavosi pagal principą "kuo efektyvesnė ir stipresnė, tuo geriau”. Laimei, vis dažniau užduodame sau klausimą, kaip šios chemiškai stiprios valymo priemonės veikia mus, mūsų vaikus ir aplinką, kurioje gyvename.

Tai svarbu. Bet ar būtina atsisakyti baltos patalynės ir pradėti pirkti specialiose ekologinėse parduotuvėse, išleidžiant palyginus didelę pinigų sumą? Tokį klausimą sau iškėlė ekologiškų produktų gamintojai "Sonata Enterprise Inc” Jungtinėse Amerikos Valstijose. Pagaliau buvo pasiūlytas sprendimas: naujos kartos ekologinės, natūralios ir probiotinės valymo priemonės TRI-BIO.

Šios priemonės taip pat efektyvios kaip ir ir gerai žinomos cheminės priemonės (kompanijos devizas: EKO, KURI VALO), bet nekenksmingos žmonėms, įskaitant vaikus ir jautrią odą turinčius asmenis.

Šios priemonės tausoja paviršių ir aplinką.

Produktų gamybai naudojami aukščiausios kokybės komponentai ir naujausios biocheminės technologijos. 

Produkcija koncentruota, todėl ekonomiška naudoti. 

Visi produktai yra iš natūralių augalų ir mineralų (TRI-BIO NATŪRALŪS) ir / arba turi probiotikų - naudingų gyvų mikroorganizmų, kurie ypač gerai išvalo mikroskopiniame lygmenyje (TRI-BIO PROBIOTIKAI). Po išplovimo paviršiuje susiformuoja nematomas apsauginis sluoksnis, kuris stabdo kenksmingų mikroorganizmų dauginimąsi ir sumažina infekcijų riziką.

Ir dar - produktų kaina prieinama visiems.

Pabandykite produktus TRI-BIO kartą ir visada juos naudosite!

Šį kartą jums siūlome išbandyti:

TRI-BIO NATŪRALŲ EKO INDŲ IR RANKŲ PLOVIKLĮ

NATŪRALUS EKO SKYSTAS DRABUŽIŲ SKALBIKLIS “SENSITIVE”

NATŪRALUS EKO SKALBINIŲ MINKŠTIKLIS

NATŪRALUS EKO DĖMIŲ VALIKLIS

PROBIOTINIS EKO UNIVERSALUS GRINDŲ VALIKLIS


Visos, norinčios pretenduoti į TRI-BIO testavimą, rašykite komentaruose:

-Kodėl jums svarbu plauti ir valyti su eko priemonėmis?

-Kokias priemones iki šiol naudojote buityje?

-Ar tikrai esate pasiryžusios ir turėsite laiko bei noro parašyti išsamų blogą su nuotraukomis po savaitės, gavus ir išbandžius visus produktus?

5 testuotojas, kurios gaus minėtų produktų komplektą ir aprašys išsamų blogą, rinksime lapkričio 12 d.

 

Gintarep Gintarep 22. Nov 2018, 08:19

O kur dabar skwlbiamos testuotojos?

Mamatorija Mamatorija 16. Nov 2018, 16:54 DandM

Aš irgi vis pasitikrinu, tik manau dar nepaskelbė

DandM DandM 13. Nov 2018, 14:06

O, kas testuos? 😀🎉

irmantaite irmantaite 11. Nov 2018, 23:43

Kol neturi vaikų tai į tą eko produktų pasiūlą gan skeptiškai žvelgiam, bet vat gimus vaikams norisi saugios ir švaresnės aplinkos. Man svarbu kuo valyti ir skalbti vaikų drabužius. MK puikiai pristato daug gerų eko produktų gamintojų, bei testavimo galimybę. Po išbandymų ir lūkesčių atitikimo testuoti produktai patampa kasdien vartojamais ir tikrais buities pagalbininkais. Mums prigijo ProBiotic produktai, Tri-bio indų ploviklis, Neutral skalbiklis, Ringuvos produkcija. Labai smalsu būtų išbandyti TRI-BIO skalbiklį. Karts nuo karto norisi keisti ir į buities ruošą įsileisti naujienų - dar nebandytų produktų. Sėkmės atveju viską aprašysim, ištestuosim, nufotografuosim ir su visais pasidalinsim savo įspūdžiais 😀

Mergaiciukas Mergaiciukas 11. Nov 2018, 22:43

Namus valau su ekologiškomis priemonėmis, nes auginame du mažus vaikučius. Vienas, kuriam dabar 5 serga astma. Ačiū ačiū ačiū ačiū Dievui ir net nežinau kam dar, bet jis taip seniai turėjo astmos paūmėjimą, kosulį, dusulį, naktinius nemiegojimus. Labai labai žiūrime, ką jis valgo, kaip aprengtas, kuo skalbti jo drabužiai, ypač indaplovių tabletes, indų ploviklį ir drabužių ploviklį žiūriu, kad sudėtis būtų kuo draugiškesnė vaikui ir mums. Iki šiol naudojame Neutral, Ringuva, Balance priemones. Bandžiau ir sodą su citrinos sultimis, taip pat veiksmingos priemonės. Tikrai parašysiu išsamų aprašymą su nuotraukomis, kas kaip mums tiko, ar buvo kokia reakcija vaikams ar mums.

Sonrisita Sonrisita 11. Nov 2018, 22:26

Eko priemonėmis susidomėjau, kai laukiausi primagimio. Nuo tada skalbiklius ir indu ploviklius naudoju tik ekologiškus. Taip pripratau prie bekvapių priemonių, kad prie stiprios chemijos ir negalėčiau grįžti 😀 Iš Tri-Bio priemonų naudoju skalbiklį (turiu vaikiškiems drabužiams skirtą). Išties puikus kainos-kokybės santykis 😀 Kartais naudoju Balance, Ringuva, Sonnet priemones. Norėčiau išmėginti ir kitas Tri-Bio priemones, nes, manau, man jos patiktų irgi 😀 Blogas su atsiliepimais be abejo bus 😀

Raudonas balionėlis Raudonas balionėlis 08. Nov 2018, 13:39

Čia tai bent testavimas!!!
Man namuose svarbu naudoti kuo sveikesnes, eco priemones, nes chemijos ir taip aplink visur pilna. Tad namuose stengiuosi sukurti kuo palankesnę aplinką. Juk namuose ne tik mes, o ir vaikai.
Iki šiol teko naudoti įvairias priemones nuo cheminių iki įvairių eco priemonių, tai ir Frosh, Balance,, Ringuva, bandžiau ir turi bio indų ploviklįStengiuosi pabandyti kuo įvairesnius valiklius, kad antraščiau tą vienintelį gerą tiek kokybė, tiek kaina.
Esu pasiryžusi parašyti itin išsamų ir gausiai fotografijomis iliustruotą atsiliepimą 😀 Labai tikiuosi, kad laimė nusišypsos 😃

saulelydis123 saulelydis123 08. Nov 2018, 11:32

Nors esu už ekologiškas priemones, bet dažniausiai tenka pirkti pigiausias ir prasčiausias, kad ir kaip kuo geriau norėtųsi pasirūpinti savo didele šeima. Nežinau priežasčių kas kaip ir kodėl, bet mano 5metė jau kelis metus vargsta su atopiniu dermatitu. Norėčiau pabandyti ekologiškas Trio-bio priemones ir kurį laiką pastebėti situaciją- gal iš tikro chemija įtakoja Dorotėjos sveikatą. Taip pat auga ir mažoji metinukė dėl kurios irgi norėtųsi naudot priemones atsižvelgiant į jų ekologiškumą. Pažadu parašyt išsamų straipsnį.

Mamatorija Mamatorija 08. Nov 2018, 00:49

Kol nebuvo sūnelio su vyru labai skeptiškai žiūrėjome į tuos visus neutralius ir visokius bio,eko skalbiklius, nors ir pati turiu jautrią odą,tačiau pasitepdavau kremu ir gerai. O atsiradus mažajam.mūsų namuose mums pasidarė labai svarbu su kuo mes plauname savo indus,kuo skalbiame drabužius ir patalynę, bei kokios priemonėm plaunam paviršius. Net kai kurie neutralūs minkštikliai ir skalbikliai muma nevisada tiko ir patiko. Šiai dienai indus plauname su frosh baby indų plovikliu, skabiniams naudojame balance arba frosh skalbiklius,o grindis ir paviršius valome su neutral priemonėmis 😀 neturime kažkokio favorito,todėl būtų labai smagu išbandyti ir šią produktų liniją 😀

ikke ikke 07. Nov 2018, 08:18

Manau, kad mūsų gyvenime ir taip daug chemijos ir visokiausių kenksmingų priedų, tad norisi kuo mažiau kenkti tiek sau, šeimai, tiek aplinkai. Todėl bandome kiek įmanoma daugiau rinktis ekologiškas priemones, deja, ne visada pavyksta dėl didokos kainos.
Iki šiol naudojome tik ekologišką skalbiklį ir indų ploviklį.
Tikrai turėtume laiko viską išmėginti ir aprašyti 😀

Gintarep Gintarep 06. Nov 2018, 19:33

Labai didelį dėmesį skiriu kuo natūrelesnėms priemonėms. TRI-BIO man vis uzkliudavo prekybos lentynose ir MK kai vykde testavimą, nebuvau viena iš laimingųjų. O pirkti daiktą, kurio nebandei, kažkaip nėra drąsu. Kai šeimoje auga vaikas, stengiesi kuo daugiau pereiti prie natūralumo ir kad kuo mažiau kenktų vaikui. Esu bandžiusi šiuos http://www.mamyciuklubas.lt/moteru-klubas/aciu-uz-priobiotic-produktus-48545/ likau patenkinta ir toliau jie vyrauja mano ūkyje. Būtų puiku išbandyti ir kitus, gal jie labiau patiks? Gal ir jie apsigyvens mūsų namučiuose, kuriuose vyrauja kiek galima sveikesnė aplinka.

Ausriki6 Ausriki6 06. Nov 2018, 18:03

Anksčiau nelabai kreipdavau dėmesį į valymo priemonių sudėtį, buvo svarbu kad gerai plautų ir skaniai kvepėtų. Tačiau dabar, kai namie ropoja 8 mėnesių dukrytė, kuri viską deda į burną, pasidarė svarbu ir sudėtis. Renkamės hipoalerginius skalbiklį ir minkštiklį mažosios drabužėliams, grindis dažnai plaunam tiesiog garais be chemijos. Kažkada teko bandyti keletą probiotinių valiklių- tualetui, voniai. Visai patiko. Mielai išbandytume ir šiuos produktus, bei parašyčiau išsamų atsiliepimą.

floryte floryte 06. Nov 2018, 15:51

Norime testuoti TRI-BIO, nes, vengiame agresyvių buitinių plovimo ir valymo priemonių. Juk ir taip pakankamai užterštoje aplinkoje gyvename, tai nors namie, tai ką gali rinktis, stengiesi naudoti produktus, mažiau pavojingus aplinkai ir žmogui. Buityje naudoju Froch, Balance, Ringuva priemones.
Pažadu po savaitės, išbandžius produktus, parašyti išsamų blogą su nuotraukomis.

KIND KIND 06. Nov 2018, 15:05

Labai norėčiau išmėginti TRI-Bio priemones. Šiuo metu auginu 8 mėn. dukrytę, kai ji pradėjo šliaužioti ir viską ragauti, ekologiškos valymo priemonės tapo ypač aktualios. Prisipažinsiu, kad ekologiškų valymo priemonių iki šiol nesu mėginusi, nelabai žinau ką rinktis...Šis testavimas būtų puiki proga tai padaryti.

Egelė Egelė 06. Nov 2018, 14:08

Labai norim testuoti šias priemones. Esu skaičiusu, kad geros, bet vis dar neteko pabandyti, tad labai norėtume. Auginu dvi mergaites, tad eko priemones visada atkreipia mano dèmesį, taip pat vyresnèlės oda yra labai jautri, tai negaliu niekur naudoti stiprios chemijos. Šiuo metu dažniausiai renkuosi Balance priemones.
Tikiuosi atrinksit mus testavimui, bus ir nuotraukos ir išsamus aprašymas 😀

DandM DandM 06. Nov 2018, 13:52

- Mūsų šeimai svarbu plauti ir valyti su EKO priemonėmis, nes namuose gyvena jautriosios odos gyventojai, tad rūpinamės ne tik kūdikio, bet ir savo sveikata. EKO produktai neturi dažiklių ir kvapniųjų medžiagų, kas įpratsai erzina ir alergizuoja.
- Šiuo metu naudojame FROSCH BABY, EKO CHANTE CLAIR VERT (kūdikio drabužėliams skalbti); PERSIL, FROSCH, BIO 4CORNERS (suaugusiųjų drabužiams skalbti); MEDICLEAN, BALANCE, DOLPHIN (valymo priemones virtuvei, voniai) - mėgstame įvairovę, tada dažnai bandome vis naujus produktus.
- Esu pasiryžusi ir tikrai turėsiu laiko išsamiam blogui su nuotraukomis, juk kūdikio drabužiai skalbiami vos ne kas antrą dieną, dėmių dėmelių, o ir vyro darbiniai drabužiai kartais būna didelis iššūkis išskalbti. Be to, mažasis namų gyventojas kasdien 'šluoja' grindis ant pilvo surinkdamas visas namų dulkes 😀

kristuliuuxx kristuliuuxx 06. Nov 2018, 12:31

Man kaip mamai labai svarbu, su kuo plaunu rūbus, namus, kokiomis priemonėmis prausiamės patys ir vaikai. Sūnu ir dukrytę dažnai kamuoja alerginės slogos, tai tvarkydama namus, plaudama rųūbus, indus renluosi kuo naturalesnes priemones. O svarbu, kad tėvelių pavizdžiu seka ir vaikučiai. 😀
Stengiuosi naudoti priemones kuriuose nebūtų cheminių medžiagų. Yra teke testuoti TRI-BIO produkcija, tik ne šiuos produktus.Labai įdomu kokios šios priemonės, ar tokios pat puikios kaip ir tas kurias esu bandžiusi. 😀 Su malonumu pasidalinsiu testavimo metu patirtais įspūdžiais, su vaizdingomis nuotraukomis. 😀

RenataŪselienė RenataŪselienė 06. Nov 2018, 12:18

Labai norim, kai namie 3 vaikai be galo svarbu, kad valymo priemonės būtų saugios ir draugiškos vaikoms. Išsamų priemonių aprašymą būtinai pateiktume.

Kristina B. Kristina B. 06. Nov 2018, 12:04

Labai norėčiau išbandyti šias priemones. Auginu du padaužas, tad aktualu ekologiškos priemonės, juo labiau, kad abu tipiški berniukai - visada sugalvoja naujų būdų išsipurvinti patys ir išpurvinti dar ką nors. Dabar viską valau su soda ir kartais į pagalbą pasikviečiu kokį neitin ekologišką valiklį. Būtų puiku pakaupti patirtį šioje srityje. Nuotraukas ir išsamų aprašymą - garantuoju.

AudraAudra AudraAudra 06. Nov 2018, 11:16

Kai namie keli padaužos tai yra būtina tokia namų chemija, kuri valo efektyviai, greitai ir nereikalauja papildomų pastangų. Ekologiškų valiklių namie nedaug, nes prisipažinsiu, nei vienas kolkas nesužavėjo savo efektyvumu. Galbūt TRI-BIO šį mano sugalvotą mitą paneigs.
Noriu išbandyti, nes šį krūvelė siūlomų priemonių atitinka mano kasdienius ritalus 😃 Plaut, skalbt, išvalyt dėmes ir grindis. Tad nenaudojami tikrai nedulkės, o turės savaitę kasdienio darbelio

1 2