Hipp užkandis Palangoje

Hipp užkandis Palangoje

06. Jul 2017, 00:03 Mergaiciukas Mergaiciukas

Taip jau mums pasisekė, kad buvom 3 savaitėm Palangoje sanatorijoje su abiem vaikais. Vienam 3 metai, o pagrindinei ragautojai 8 mėnesiai. Pats skaniausias panelės Viktorijos desertas - trintas obuolys. Tačiau Palangoje ne visur patogu patiems trinti, virti, plauti ir maišyti vaikišką maistelį.

Gavome iš Mamyčių Klubo 5 Hipp naujo dizaino tyreles. Pakuotės naujos, gražesnės ir subtilesnės nei ankstesnės. Labai talogu, kai gali išspausti į šaukšteli ar tiesiog į burnytę mažą. Labai patogu pliaže prie jūros, kuriame iš tiesų mažai buvome, nekoks oras buvo :)

Labai patogu atsukti ir tikrai žinai, kad šviežia tyrelė, nebuvo atidaryta parduotuvėje ar pažeista. Tas garselis klikkk ir trakšt reiškia, kad tyrelė šviežia.

Tyrelių kvapas kaip šviežių vaisių, jaučiasi bananų kvapas, obuolių, kiekvieno vaisiaus, priklausomai nuo tyrelės, mūsų merginai ši buvo mėgstamiausia.

20170711134703-91007.jpg

Su braškėmis, bananais ir obuoliais. O man ir sūnui buvo skaniausia su bananais ir mango vaisiumi. Man patinka viskas su mangu:)

Tyrelės konsistensija pakankamai tiršta, vaikas pats gali valgyti tokio amžiaus, aišku, su priežiūra.

Mergaitė džiaugėsi ir iš pradžių žaidė tik su pakeliu, nes labai gražūs. Paragavusi tik sučepsėjo ir pasakė GE, reiškia viskas gerai. Matėsi, kad jai skanu. Tokias tyreles galima ramia širdimi vaikui duoti, jos be jokio pridėtinio cukraus, iš ekologiškai užaugintų vaisiu.

Mums labai tiko šios tyrelės prie jūros, nors skaniausias buvo smėlis brrrrr...

:)

Ačiū ir iki.

20170711134737-34827.jpg