HiPP - skanumėlis

HiPP - skanumėlis

03. Jul 2017, 23:02 LePukuota LePukuota

Tikras skanumėlis pasiekė mūsų namus - HiPP vaisinės tyrelės :) Ačiū MK už galimybę išragauti net 5 HiPPius! 

20170703223348-56904.jpg

Kaip ir turėjau įtarimą, vaisines tyreles brolis turėjo dalintis su vyresne sese, nes kai sesė pamatė ant tyrelių pakuočių linksmus žverelius negalėjau pasakyti, kad tai tik leliukų maistas, tai puikus ir sveikas užkandis ir vyresniems vaikams!

Taigi jau pirmąją dieną keliaudami į parką pasiėmėm HiPP vaisinių tyrelių, jei išalktume, labai patogu įsimesti į rankinę, pakuotė lengva ir neužima daug vietos, nereikia papildomai jokių šaukštelių, nes tiesiog atsukus didelį (saugu mažiems vaikučiams) kamštelį gali tiesiai spausti į burnytę ir skanauti vaisių kokteiliuko. Ant pakuotės ir mamytei (Organic ženkliukas, be cukraus, 100 g.) ir vaikučiams (iš kokių vaisių ir uogų) suprantama informacija.

Štai Zebriukas kviečia ragauti kivi, kriaušės ir banano trio, Stirniukas - švelnaus skonio banano ir obuolio dueto, Žirafa - draugiško pilvukui slyvos, kriaušės ir juodųjų serbentų derinio,  ežiukas kviečia paskanauti obuoliuko, banano ir aviečių tyrelės, o Meškėnas - tradicinės kriaušių ir obuolių draugystės. 

Mažoms rankytėms reikėjo dar truputį pagalbos valgant, kad neapsilietų, nes tyrelės pakankamai skystos, ir jei maitinti ne iš šaukštelio, reikia priežiūros. O štai vyresnėlei taip patiko smaližiauti, kad turbūt visas penkias būtų suvalgiusi per vieną dieną. Manau tai puikus užkandis mažyliams, tiek pradedantiems ragautojams, tiek ūgtelėjusiams. Svarbiausia, kad HiPPis tyrelės yra sveikos - be pridėtinio cukraus, iš ekologiškų vaisių ir uogų, patogioje pakuotėje. Labai rekomenduojam :)