Grįžtu. O kaip Jūs gyvenate?

Grįžtu. O kaip Jūs gyvenate?

14. Feb 07:09 Stebulė Stebulė

Tikiu, kad nieks jau nė netsimenate. Maždaug metus vis užsukdavau čia pasidalinti savo šeimos džiaugsmais ir hobiais. Mūsų šeima gyvena puoselėdama baltų kultūrą, tad dalintis nuolat rasdavau kuo - kitoks požiūris į gyvenimą, baltiški nuotykiai, renginiai, šventės. Ir staiga lioviausi. Dabar žiūriu - paskutinii įrašai buvo ppraėjusių metų pradžioje. Tuomet pratinome savo jaunėlę Rikantę prie darželio, tiesa, labai nesėkmingai (darželio auklėtoja pasirodė labai negeranoriška, linkusi kenkti vaikams, rašėme skundų švietimo ministerijai ir straipsnių apie tai čia). 

Galiausiai mūsų mažylė išėjo į privatų darželį, kur adaptavosi vos per dvi dienas. Tačiau ši problema buvo tik pradžia. Visi metai buvo nepaprastai sunkūs, tad lioviausi rašyti, reikėjo kovoti už išlikimą. Pagaliau metai pasibaigė, dienos prašviesėjo, tamsą pakeitė šviesa.O mūsų jaunėlė Rikantė tapo vidutinėle.

Rugsėjo viduryje mūsų šeimą papildė trečioji laumė - gimė Rugilė, kvepiančių namų mergaitė. Su ja ir praasidėjo šviesesnės dienos. Jos gimimas buvo stebuklingas, jaukus, nepaprastai šviesus ir švelnus nuotykis, visai kitoks, nei pirmųjų mergelių kelionė. Tai buvo tokia ypatinga gimtis, kad taip ir neatradau žodžių aprašyti šią gimties istoriją. Gal kada nors.Mūsų šeima dabar gyvena maloniais (o kartais ir nelabai) naujų namų įsirenginėjimo rūpesčiais. Draugai man sako - nepavydžiu tau statybų. Jų ir aš sau nepavydžiu, bet kai žinau, kiek duobėto kelio teko nueiti, kad tą turėtume, esu laiminga ir pasiryžusi dalintis su Jumis mūsų baltiškais nuotykiais bei kviesti prisijungti. 

Deivės Mama Deivės Mama 15. Feb 15:13

saulelydis123, taip, skaičiau jūsų labai gražų prisistatymą gimus Laisvei. Nuostabu, kas jūs taip išjautėt ir savo intuiciją pateisinot, kad Laisvė gims 13 d. 😀

saulelydis123 saulelydis123 14. Feb 14:58

Deivės Mama, sausio13d kaip ir Jūsų Rugilė, taip gimė ir mūsų Laisvė 😀

Mamatest Mamatest 14. Feb 13:58

Beje, turbūt dar nesakiau 😀 jūsų mergaičių vardai labai gražūs 🥰

Mamatest Mamatest 14. Feb 13:56

Prisidedu prie sveikinimų ir lauksiu naujų istorijų!

Deivės Mama Deivės Mama 14. Feb 13:28

Aš irgi jūsų įrašus skaičiau! Sveika sugrįžusi! Sveikinu gimus Rugilei! Mums šiemet sausio 13 d. taip pat gimė Rugilė. 😀

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 14. Feb 13:01

Tai, aišku, prisimename 😉 Labai įdomios jūsų istorijos, lauksim

Kristina B. Kristina B. 14. Feb 10:32

Prisimenam 😀 laukiam istorijų

Stebulė Stebulė 14. Feb 09:39

kaip faina, kad atsimenat 😀 nemažai turiu papasakoti 😃

floryte floryte 14. Feb 08:37

Sveikinimai sulaukus dar daugiau laimės ❤. Prisimename jus ir džiugu, kad grįžote į MK 😉.

saulelydis123 saulelydis123 14. Feb 07:43

Tikrai atsimenu 😍 Kur gi Jūsų neatsiminsi ☺ Smagu, kad grįžot! Šilčiausi sveikinimai sulaukus Rugilės 💖