Gražiausi Godos Skačkauskaitės prisiminimai - Zoombook.lt fotoknygoje

20. Mar 2017, 14:28 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Kurdami šeimą, augindami vaikus mes kolekcionuojame… prisiminimus. O juk juos lengviausia prisiminti sklaidant tų akimirkų nuotraukas. 

Tačiau įprastai mes, mamos ir tėčiai, nuotraukas saugome mobiliajame telefone ar kompiuteryje. Taip anksčiau elgėsi ir antrojo vaikelio besilaukianti TV vykdančioji prodiuserė Goda Skačkauskaitė. Bet vieną dieną jai kilo mintis, kaip sumaniai jas panaudoti - ogi sukurti FOTOKNYGĄ.

Anot Godos, fotoknyga - tobulas dalykas, juk norisi visiems artimiesiems, močiutėms, promočiutėms parodyti, kur ir kaip visi kartu keliavom, kaip gimė Jokūbas, kaip jis augo ir pan. O koks geresnis būdas visa tai parodyti vienoje vietoje, jei ne fotoknyga?!

"Tobulas atsiminimas - susidedi ir turi visą gyvenimą", - džiaugiasi savo šeimos fotoknyga G.Skačkauskaitė.

20170320144853-91394.jpg

Godos ir Andriaus meilės istorija itin romantiška - jis apsilankė pas ją darbe, tikėdamasis patekti į vieną jos tuomet organizuojamą televizijos projektų. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio, tikina Goda. Mergina į projektą Andrių priėmė, o po dviejų metų - jie šventė vestuves :)

Vaikams beprotiškai patinka fotoknygose atrasti save, suprasti, kokie jie buvo mažiukai, prisiminti, kur keliavo ir ką patyrė. 

Goda svarsto susikurti ne vieną šeimos fotoknygą, juk sūnus labai greitai auga, akimirkų kasdien vis įamžina daugiau, o ir šeimai netrūksta kelionių. Tad kelios fotoknygos - tikras lobis parodyti giminėms ir svečiams.

Mamyčių klubo laidos vedėja Indrė neabejoja, jog tokia fotoknyga gali tapti mėgstamiausia vaiko pasaka prieš miegą, o mums, mamoms - kiekvieną kartą išspausti ašarą dėl tų nuostabių prisiminimų.

20170320144741-54399.jpg

Plačiau, kaip susikurti FOTOKNYGĄ - www.zoombook.lt 


20161107111806-36075.jpg