Gengigel - stebuklingas gelbėtojas

Gengigel - stebuklingas gelbėtojas

05. Mar 2018, 09:16 Raudona braškė Raudona braškė

- Mamyte, ar jau išvirė?
- Išvirė, išvirė...tuoj pilu, pakentėk
- Mamyyyyte ar jaaaau. Noriu sriubytės.
- Tuoj tuoj, papūsiu ir galėsi valgyti.
Papučiu, pamaišau, per skubėjimą paragauju greičiau nei derėtų...ir išsiplikau burną. Iš pradžių lyg ir nieko nepastebiu. Sriuba ataušinama. Sūnus palaimingai srebia tą savo sriubytę. Mama laiminga. Iki to momento, kai reikia valgyti pačiai. Jaučiu keistą diskomfortą ant liežuvio ir beveik nejaučiu skonio. Vakarop ima nemaloniai mausti. Apžiūriu burną. Liežuvis lyg žemėlapis išmargintas raudonom įvairios formos raudonom dėmėm. Apsideginau. To man tik ir tetrūko. Dabar, kai laukiuosi, net paprastas skruosto gleivinės įsikandimas gyja ilgai ir būna skaudesnis nei būdavo įprastai. Na o čia...liežuvis. Ir erzina, ir skauda, o ir tas diskomfortas burnoj net pykinimą lengvą kelia.
Ir tik oooop į galvą išganinga mintis, kad vakar gavau stebuklingą siuntinį iš Mamyčių klubo. Greitai išpakuoju šventiškai papuoštą Gengigel dėžutę ir perskaitau ant jos užlipintą išsamų informacinį lapelį. Nusprendžiu, kad šiuo atveju Gengigel man pats tas.
20180305084801-56124.jpg
Mano rankose burnos skalavimo skystis su hialuronu, kurio pakuotė atrodo rimtai ir nekomerciškai. Paėmus į rankas iškart aišku, kad tai labiau vaistinis, o ne kosmetinis preparatas. Neperšviečiamas skysčio buteliukas (150 ml) subtilus ir minimalistinis. Lengvai atsisuka ir užsisuka. Tiesa, rimtesnėms problemoms, manau reiktų didesnės talpos.
Skalavimo skystis maloniai mėtinės spalvos. Spalva iškart nuteikia, kad kvapas urėtų būti mėtinis. Tačiau taip nėra. Pauosčius, nustembu, kad kvapas neaštrus ir  neįkyrus kaip daugumos burnos skalavimo skysčių. Skonis labai malonus, negriaužia ir drąsiai skalauju burną tiek,kiek rekomenduojama informaciniame lapelyje. Su kitais burnos skalavimo skysčiais to niekaip nepavykdavo padaryti, nes erzingavo nežmoniškas griaužimas ir 'perlenktas mėtiškumas' burnoje. Skysčio vos vos tirštesnis nei įprasti burnos skalavimo skysčiai. Išskalavus burną, jaučiau malonią gaivą,o gleivinė pasidengė tarsi apsaugine plėvele. O kas labiausiai nustebino ir nudžiugino - jau po pirmo karto nudegintos gleivinės skausmas sumažėjo akivaizdžiai. Dar neišėjus iš vonios, pajutau kaip atlėgo.
Sklysti naudojau ryte ir vakare. Kažkur trečią dieną jau pamiršau, kad buvau nusideginusi. Skausmo ir perštėjimo nebejutau visiškai, nors ant liežuvio dar buvo matyti kelios žaizdelės. Savaitei einant į pabaigą viskas susitvarkė 100 proc.
Gengigel poveikį savo burnos gleivinei vertinu labai teigiamai. Vien tai, kad jis reikiamu laiku ir kritinėje situacijoje šitaip greitai man pagelbėjo, nusipelnė mano didžiausių simpatijų. O žinant, kad Gengigel be jokių apribojimų gali naudoti nėščiosios, žinadančios moterys, vaikai bei saugę, manau, kad tokia priemonė turėtų atsidurti kievienuose namuose. Gaila, kad kai vyras kankinosi dėl ištraukto danties gyjančios žaizdos, apie šį produktą nebuvau nė girdėjusi.
Ačiū Gengigel už SOS pagalbą ir Mamyčių klubui už galimybę išbandyti ir susipažinti su šiuo produktu. Mamyčių klubas, kaip visad, pagalba ir patarimai laiku ir vietoje :)

vaidlina vaidlina 09. Mar 2018, 21:55

Visos testuotojos labai išsamią aprašėte savo pastebėjimus,tai sumaniau įsigyti šį skystį ir aš. Kadangi yra didelių bėdų su dantenomis,tai paskaičiusi jūsų pastebėjimus,ėmiau domėtis,kur galima įsigyti. Deja,tik internetu galėjau užsisakyti (teiravausi vaistinėse,tai dar neturėjo prekyboje)Użsisakiau net 2buteliukus.