Gausi Ringuvos produktų kraitė

Gausi Ringuvos produktų kraitė

27. Apr 2021, 00:06 jaldija jaldija

Ačiū mamyčių klubui ir ačiū  rėmėjams “Naujoji Ringuva” už tokį gausų dovanų krepšį.
Tokios dovanos ne tik pradžiugina, pakelia nuotaiką, jos labai praverčia kasdieniniame gyvenime. Nauji produktai praturtina mus žiniomis, įgauname naujos patirties juos naudodami.
Ringuvos produkcija jau užima garbingą vietą mūsų namuose. Indų ploviklis, skystieji skalbikliai, minkštikliai, muiliukai, tai produktai kuriuos naudojame, vertiname ir džiaugiamės.O šį kartą dovanų kraitėje radome tokių produktų, kurių ne tik nebandę, bet ir matę dar nebuvom.
Štai skalbimo kapsuklės mums atradimas. Ir jau iš karto galiu pasakyti, kad ieškosime jų prekyboje.
Skalbia puikiai, kvapas švelnus, vos juntamas. Išskalbti rūbai minkšti ir gaiviai kvepiantys. Patogus naudojimas.

Jau išmokome ir pripratome, kad rankos nuolatos turi būti švarios. Tam labai pasitarnaus šios priemonės rankoms.
Higieninis gelis rankoms su ekologišku mandarinų aliejumi, higieninis rankų gelis (su pantenoliu, alavijų ekstraktu ir glicerinu) tai priemonės, kurios ne tik dezinfekuoja bet ir tausoja rankų odą. Rankų oda ypatingai kenčia šiuo metu nuo įvairių dezinfektantų, todėl labai džiaugiamės susipažinę ir išbandę šias puikias priemones.
Labai patogu kelionėse, įvairiose išvykose, kai nėra galimybės nusiplauti rankų.

Veido rankšluostukas ir muiliukas labai pradžiugino. Nors rankšluostis atrodo labai plonas, bet gerai sugeria vandenį, minkštas ir malonus.

Niekada nenaudojau jokių priemonių vaisiams ir daržovėms plauti, apart sodos. Dabar pasitaikė proga išbandyti kažką naujo. Priemonė be dažiklių, fosfatų, alergenų. Sudėtyje: soda, maistinis spiritas, muilažolės. Skirta plauti vaisiams, daržovėms, uogoms. Nerekomenduojama plauti grybų.
Užpurškus reikia palaikyti 20 - 30 sekundžių ir po to gerai nuplauti vandeniu.

Knygos dar neskaičiau, bet jau vien pavadinimas “Laimės atlasas” žada, kad ją skaitydama praleisiu  ne vieną laimingą minutę.
 

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 27. Apr 2021, 15:59

Džiaugiuosi, kad tiko ir patiko ir Ačiū, kad daliniesi 😀