Fotoknygos nuotraukoms užtenka ir telefonu darytų nuotraukų!

Fotoknygos nuotraukoms užtenka ir telefonu darytų nuotraukų!

30. Sep 2016, 09:00 Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt

Fotografuojame savo mažylius visur ir visada. Juk norime prisiminti kiekvieną su jais praleistą akimirką. Juolab, kad šiuolaikinės technologijos mums tai leidžia, o ZOOMBOOK padeda tai įamžinti visam laikui.

Mes kruopščiai ir nuosekliai ruošiamės tėvystei, bet ji vis tiek mus nustebina. O ypač, pirmakarčius tėvus. Gabrieliaus mama Giedrė džiaugiasi, kad viskas daug lengviau nei tikėjosi.

„Nors buvau prisiklausiusi apie bemieges naktis, rūpesčius auginant vaiką, todėl tinkėjausi, kad viskas bus sunkiau“, - šypteli mama. Nors ir paprasta, bet ši patirtis yra unikali ir kitokia, su niekuo nesulyginama, todėl norisi užfiksuoti kiekvieną jos akimirką. 

„Mes jau iš gimdymo namų siutėme asmenukes seneliams ir draugams tiek dar laukimo momentu, tiek ir tada, kai jau turėjome Gabrielių ant rankų“, - prisimena Giedrė. Šios ir kitos nuotraukos jau sugulė į pirmąją Gabrieliaus foto knygą „Gabrieliaus pasaulis“, kurioje įamžinti paskutiniai laukimo ir pirmieji du jo mėnesiai.

„Smagu, kad šiuolaikiniai telefonai tokie, kad jų kokybės puikiai užtenka fotoknygoms“, - džiaugiasi mama. 

20160929120721-79530.jpg

Giedrė neslepia – jie fotografuoja kasdien. Fotografuoja kasdienį savo gyvenimą, tokį koks jis yra, Nes būtent tokį – jie ir nori prisiminti jį patys, tokiu nori dalintis su artimiausiais, pavyzdžiui seneliais, tokį parodyti ateity norės ir Gabrieliui, kuomet šis ūgtelės: „Man labiausiai patinka fiksuoti sūnaus veido mimikas ar jo bendravimą su gyvūnais, nes turime šunį, kuris dirba Gabrieliaus sargu, nenuleidžia akių nuo vežimėlio“.

Stebėdamas pirmųjų mėnesių mažylio nuotraukas gali matyti ir tą neįtikėtiną jo bruožų kaitą, pastebi kaip akys atsiveria pasauliui, kaip per pirmasias savaites dingsta raukšlelės, kurios puošia tik naujagimius. Ir jeigu tėvai ginčijasi į ką panašus kūdikis, šioje šeimoje abejonių nėra - atsivertus Gabrieliaus tėčio kūdikystės nuotraukas ir Gabrieliaus - jos visiškai vienodos. 

Seneliai kol kas šio albumo nematė, kadangi yra galimybė, Giedrė jau iškart užsakė ir išsiuntė jiems į namus. 

Mama tvirtai įsitikinusi, kad tokias knygeles kurs kas du mėnesiai, nes vaiko pokyčiai įvyksta tiesiog akimirksniu.

Tėvystė - turbūt vienas sudėtingiausių iššūkių mūsų gyvenime. Bet joje tiek daug svarbių akimirkų, kurias norisi sustabdyti. Ne tik fotoaparatu -  širdimi...Tam, kad užpildytume vidinį savo aruodą pilnaverte, išgyventa laime...susidedančia iš akimirkų, kurias mes gebame prisiminti.

Įamžinkite svarbiausias akimirkas su ZOOMBOOK 

Fotoknygas knygas galite susikurti www.zoombook.lt

20150906095611-40730.jpg