Dr. Sea stangrinanti kaukė veidui

Dr. Sea stangrinanti kaukė veidui

23. May 22:18 irmantaite irmantaite

Apie kosmetiką iš Izraelio esu girdėjusi daug gerų atsiliepimų, nors kiek bandau prisiminti, pati nieko lyg ir nesu išbandžiusi. Tad ačiū Mamyčių klubui už galimybę išbandyti Dr. Sea stangrinančią kaukę veidui. 
Žvelgiant į kaukės tūbelę ji gan įprastos formos, papildomai supakuota į kartoninę dėžutę, ant kurios yra pavaizduoti iškilūs vandens lašeliai. Tie lašeliai pakuotei suteikia savotiško žavesio ir gaivumo įspūdį. 

Tūbelėje yra 100 ml kaukės. Labai tinkamas kiekis, o atidarius tūbelę kaukė tinkama naudoti 12 mėn.

Kaukė tinka visų tipų odai. Pagal pateiktą aprašymą kaukė suteikia gaivumo pojūtį, formuoja veido kontūrus, ramina, mažina poras, minkština odą.

Kaukės kvapas labai malonus ir primena  apie atostogas šiltuose kraštuose. O kvepia ji saldžiais granatais, turi vos rausvą atspalvį. 

Kaukės konsistencija kreminė, ne per tiršta, kaip tik tokia kokios ir reikia kaukei.

Kaukės sudėtyje yra imbiero šaknų ekstrakto, kuris energizuoja odą, pasižymi staigiu stangrinančiu efektu, atstato, tonizuoja odą.

Granatų ekstraktas, praturtintas vitaminais (C, B1, B2, A) ir polinesočiosiomis riebalų rūgštimis (Omega-3, Omega-6), apsaugo odą nuo išorinių veiksnių. 

Kaukę naudoti lengva  ir paprasta, tiesiog reikia paskirstyti storu sluoksniu  ant švarios veido odos, vengiant paakių srities. Kaukę švelniai įmasažuoti ir po 2-5 min. nuplauti šiltu vandeniu. Kruopščiam ir greitesniam kaukės pašalinimui - nuplovimui aš naudoju kempinėlę.  

Kaukę patartina naudoti 1 - 2 kartus per savaitę. 

Po kaukės rekomenduojama naudoti toniką. O Siekiant geriausių rezultatų,  rekomenduojama naudoti kartu su Dr. Sea serumu bei drėkinančiu arba maitinančiu veido kremu.

Panaudojus kaukę dvi savaites susidariau nuomonę jog tai kokybiškas produktas. Kvapas ir toliau labai patinka, neerzina. Po kaukės naudojimo oda iš tiesų tampa labai minkšta ir švelni. Apie gan pastebimą porų sumažėjimą dar negaliu tvirtinti, dar reikėtų ilgėliau naudoti kaukę. Bet po kaukės naudojimo apima toks švaresnės odos jausmas. Kaukę laikau rekomenduojamas 5 minutes. Jokių sudirginimų nebuvo, manau tikrai tinkama naudoti įvairiems odos tipams ir norinčioms stangresnės veido odos.