Dovanos sveikam gyvenimui

Dovanos sveikam gyvenimui

05. May 2021, 16:32 floryte floryte

   Puikias priemones smagu ne tik naudoti, bet ir tuo džiaugsmu pasidalinti su kitais, brūkštelint rekomendaciją ar atsiliepimą. Balance švaros priemonės - mūsų namuose jau seniai - ne naujokės. Naudojame tiek skalbiklį (skystą), tiek minkštiklį. Niekada nesame nusivylę. Produktai tobulai skalbia, suminština audinius ir svarbiausia, nealergizuoja mūsų vaikų odos, kuri yra jautri tam tikroms skalbimo priemonėms. Indų ploviklis Balance - taip pat puikus: - indai puikiai išssiplauna, nedirgina rankų odos, yra patikrintas dermatologų, sudėtyje neturi dažiklių, kvapiklių, fosfatų. Kad produktas yra patikimas, tai patvirtina Ecolabel ženkliukas.

   Prasidėjus karantinui, kasdienio naudojimo prekėmis tapo rankų dezinfekantai. Mes be šių priemonių - niekaip neišsiverčiame. Vieną visuomet turiu automobilyje, kitą - rankinėje. Kad tas karantinas užgriuvo taip netikėtai, tai ir laiko pasirinkti vieną ar kitą dezinfekcinę priemonę, daug neturėjome. Pirkome tai, ką radome artimiausiame prekybos centre, na, žodžiu, kas po ranka papuolė. Na, ir rezultatas, žinoma, ne visada džiugino. Vieną kart esu užtaikius ant tokio bjauraus kvapo dezinfekanto, kad tiesiog jį naudoti buvo kančia. Neišmečiau, bet vyrui atidaviau į automobilį - gal jis kantresnis už mane?...

  Na, o mano mylimiausiais dezinfenaktais tapo naujokai, atkeliavę iš Mamyčių klubo. Vienas iš jų - Ringuvos rankų ir paviršių dezinfekantas. Tai - purškiamas, itin smulkios dulksnos, greit džūstantis, malonaus kvapo dezinfekantas. Man patiko toks optimalus buteliuko dydis - ne per didelis, todėl jis kaip mat "apsigyveno" mano rankinėje, ir ne per mažas, kad pasibaigtų per greit.Jo sudėtyje nėra dažiklių ir sintetinių kvapiklių. Puikų, lengvą citrinos aromatą suteikia eterinis aliejus. Na, ir dezinfekuoja, manau, tobulai, kadangi net 71 proc sudaro etilo alkoholis. Žodžiu, šis dezinfekantas - tikras mano numylėtinis. Visiems rekomenduoju!!!

   Mano automobilyje apsigyveno kitas puikus draugužis - dezinfekantas iš Linea. Tai - taip pat - rimtas, 71 proc etilo alkoholio dezinfekantas su ekologišku mandarinų eteriniu aliejumi. Kvepia šiek tiek intensyviau, bet taip pat labai "skaniai". Šis dezinfekantas - gelis, kuris išspaudžiamas su dozatoriumi, todėl jo nereikia daug ir užteks ilgam. Tiesą sakant, dar niekur neteko matyti tokio gražaus dizaino buteliuko, kuriame būtų rankų dezinfekcijai skirta priemonė. Naudojant šį gelį supratau, kad buteliuko išvaizda gali nuteikti labai maloniai. Kai viskas taip puiku, išties - geros nuotaikos pliūpsnis - kaip ir parašyta ant buteliuko.

  Knyga vaikui ir man, spalvinimo knygelės, kreidelės, minštas švelnus Ringuvos rankšluostukas - tiek daug gėrybių iš rėmėjų ir Mamyčių klubo pas mus atkeliavo. Ačiū labai už galimybę išbandyti naujus produktus ir patvirtinti, kad kai kurie produktai jau tapę sena gera klasika, garantuojančia kokybę. Mes mylime kokybę ir tuo pačiu saugumą, kaip sveikatos garantą. Bet, vyšnaitė, ant pyrago viršaus, žinoma, kaip visuomet - knygos! Skaitysime ir rašysime atsiliepimus!

raganeleskisenele raganeleskisenele 05. May 2021, 23:05

Pritariu rekoendacijoms. Taip pat naudojame ir labai patinka.