Dėmės ant kūnelio

Dėmės ant kūnelio

30. Apr 2010, 08:00

Sveikos, mielos mamos! Visai neseniai mano mažylei ant kakliuko atsirado raudonos pleiskanotos dėmės.

 

Neilgai trukus išbėrė  ir užpakaliuką. Kai kreipėmės į gydytoją, ji išrašė "Advantano" tepalo. Gydėmės dvi savaites, po to viskas lyg ir susitvarkė.

 

Tačiau džiaugėmės neilgai. Nustojus tepti minėtu tepalu, vėl atsirado dėmių ant kakliuklo, o  užpakaliukas atrodo tiesiog kaip nudegęs, visas raudonas.

 

Gal kuri esate susidūrusi su panašia bėda ir galite duoti naudingų patarimų?

Ačiū!

08. Jun 2010, 12:38

mums taip pat buvo,prasidejo nuo demes ant zando ir paskui visa kuneli ismete.musm taip pat israse advantan milk,sake tepti 3 dienas,kazkiek praejo,bet po to vel tas pats.dabar naudojam EMOLIUM prausikli i vonia ir viso kuno krema,tos pacios linijos,tik taip gelbejames.beje mums nustate atopini dermatita...

30. Apr 2010, 17:09

kai mano dukrytei taip buvo, daug ką buvau išbandžiusi, o padėjo toks SINAFLAN tepaliukas. Sakė kad lygtais tokio nebėra, o gal paieškojusi kur nors dar rastum...

30. Apr 2010, 15:33

Mano suneliui tas pats. Ir jau anytra karta. Pernai panasiu laiku demes buvo ant viso kunelio, labai isbere zandukus, atrodo, kad net sunku kvepuoti jam buvo. Gydytojas sake kad tai alergija, tik neaisku i ka: gal i mano piena, gal i aplinka. gerem Zirtec ir tepem Cutibaza (kad odele butu minkstesne). Padejo. Siemet vel tas pats. Kolkas tepam tik tepaliuku, vaistu negeriam. Tikiuosi su zydejimu dings ir demes. Nes man atrodo, kad pradejus zydeti ivairiems augalams, mums ir demes atsirado. Pernai maziui buvo keli menesiai, siemt jau virs metu.

30. Apr 2010, 11:24

mano mergina beveik pusės metukų. visai neseniai išbėrė ant kakliuko, tai nulėkėm pas gydytoją. sakė, kad prakaitinė, praeis. tepam bepanthem tepaliuku, tačiau nelabai situacija keičiasi, visiškai neišnyko..

30. Apr 2010, 10:15

panasu i atopini dermatita,bet cia jau daktarai turi stebeti ir skirti gydyma.....