Darbdavys manęs baidosi, nes turiu vaiką

Darbdavys manęs baidosi, nes turiu vaiką

19. Jul 2010, 08:00

Ieškojausi darbo, bet pastangos veltui. Vos išgirdę, kad turiu mažą dukrytę, darbdavys griežtai pareikšdavo "ne, darbuotojų nereikia".

 

Labai sunku vienam vyrui dirbti, tad ieškojau bet kokio, kad ir valytojos darbo. Gal galite patarti, kaip susirasti darbą?

 

O jūs, mielosios, kurios turit vaikus, ar lengvai radote darbus? Ar nepasikeitė darbdavio elgesys į jus?

 

Pasidalinkit mintimis, ačiū. 

10. Aug 2010, 10:05

o menes greiciausiai net atgal i darba nepriims, nors ten 3 metus isdirbau. db vietoj manes dirba jauna mergina, bet direktore pasake, kad jei tektu rinktis, rinktusi ta, kuri neturi vaiku. bet kaip jie nepagalvoja, kad ta, kuri be vaiku kazkada ju tures, o manoji jau bus didesne ir nebesirgs.

rainiukas rainiukas 19. Jul 2010, 18:19

čia valstybės problema, jei moterys turinčios mažus vaikus nurašomos. Tą teks patirti ir man, nes nuo kito mėnesio teks ieškotis darbo.

19. Jul 2010, 10:52

Aš vis minu taką į įmonę vieną, tai žino, kad turiu vaikutį, bet tas kliūčių nesudaro, priims praktiką atlikti teisės srityje, o tuo tarpu sako žiūrėsim gal atsiras darbo ir paslaugų sferoj, na parduotuvėj pačioj. Bet tai pažįstamas močiutės. . . .

19. Jul 2010, 10:27

iskar atejus del darbo pirmas kl ar turite vaiku...

19. Jul 2010, 09:25

taip taip, man net darbo birzoje pasake, jog mano patirtis nueis niekais, nes su tokiu mazu vaiku darbo greit nerasiu. O apie darbdavius visai patyliu...gerai tik tiek, jog mamos dabar is ES lesu finansuojamos, tai gal tures paspirties darbdaviams..

Gintarep Gintarep 19. Jul 2010, 08:54

o as turiu problemu.ir labai,labai susiduriu su tuo,kad mano "vaikas sirgs". O gal nesirgs? bet kai jokie realus istatymai negina manes (realiai, jie tik skamba graziai), tai kam as reikalinga? juk kvalifikacija praradau, du metus esu namu seiminnke, neikiek nepatobulejau, net atsilikau... kol nebus seima autoritetas, kol jos niekas negins, tol mes vargsime. O seima dabar tikrai niekam nerupi.

19. Jul 2010, 08:53

Jo, su tais direktoriais, ypač privačių įmonių-sunku.Valstybinėse dar gali įstatymais pasimosikuoti, o čia...Žinau atvejį, kaip viena jauna mamytėdarbinosi, tai jai uždavė klausimą:"kądarytum, jeigu tavo vaikas susirgtų.?"Tai ji ir sako:tai aišku eičiau ir slaugyčiau jį"Jau negerai, nes reiškia, vėl nedirbs.Dabar ir ką tik ištekėjusiai merginai sunku, nes dažnas klausimas:ar artimiausiu metu planuojat šeimos pagausėjimą?"

19. Jul 2010, 08:38

na as senajame darbe truputi padedu, tai jokio pasikeitimo nepastebejau.Jei tik grafika ir laika psiderinu, valio, eik ir dirbk😀