BALANCE - šeimos draugas ‼

BALANCE - šeimos draugas ‼

02. Nov 2016, 14:29 JurgaMi JurgaMi

Taip, taip, Jūs viską perskaitėte teisingai :)

Naujosios Ringuvos produktai jau seniai gyvena mūsų namuose, o BALANCE produktai yra ypač mėgstami, lyg seni šeimos draugai.

Buvau labai laiminga, galėdama testuoti ir į draugų ratą priimi dar vieną fantastiškai gerą produktą - ekologišką skalbiklį vaikų rūbams ‼ Pradžioje dar atskleisiu vieną paslaptį - ekologiškas rūbų skalbiklis puikiai tiko visiems šeimos nariams: nuo pačio mažiausio pusmetinuko iki tėtės :)

20161102140313-31454.jpg

Mūsų bandomasis nuo kitų BALANCE narių skyrėsi tik dydžiu, yra nedidelės litrinės pakuotės (įprastas  BALANCE skalbiklis yra 1,5 l pakuotėje). Talpos dizainas, piešinys lengvai atpažįstami :)

Mano nuomone, žodis ,,Ekologiškas" galėtų būti didesnis, nes, prisipažinsiu, ankčiau parduotuvėje tikrai nepastebėdavau šio ekologiško skalbiklio. Kamštelis - dozatorius lengvai atsidaro/užsidaro, neleidžia skalbikliui lašėti per kraštus.

20161102141353-53623.jpg

Atidarius pakuotę buvo smagu, kad kvapas vos juntamas. Teko atsisakyti daug skalbiklių tiesiog dėl kvapo. BALANCE ekologiško skalbiklio kvapas tikrai neįkyrus, o išdžiuvus skalbiniams - išvis nejuntamas‼
Ypatingai patikusi skalbiklio savybė - taupumas. 4-5 kg skalbinių jo reikia (pagal gamintojo instrukciją) apie 30 ml. Palyginau kitų namuose buvusių ekologiškų skalbiklių rekomendacijas: Ecover rekomendacija 35 ml, Grumme - 40 ml  tam pačiam skalbinių kiekiui ir vandens kietumui.

Sužavėjo ir tai, kad šis skalbiklis puikiai skalbia esant 15 laipsnių temperatūrai. Tai reiškia, kad jis puikiai ,,suveiks" praktiškai šaltame vandenyje ‼
Skalbiau tamsius skalbinius, skalbiau baltus, skalbiau rankomis. BALANCE ekologiškas skalbiklis tikrai nedirgino , nesausino rankų odos, ant tamsių audinių neliko skalbiklio žymių, jis puikiai išsiskalavo :)

Tai tikrai geriausiais pasirinkimas šeimai‼

JurgaMi JurgaMi 02. Nov 2016, 15:21

Oi, pavirto nuotrauka ☹ Gal ją galima kaip nors ,,pastatyti"?