AUŠRA: Mano kūną paliko dar du kilogramai!

AUŠRA: Mano kūną paliko dar du kilogramai!

11. Apr 2010, 09:00

 

Sudie, kilogramai, ate riebaliukai!!! Patikėkite, aš jūsų tikrai niekada nepasiilgsiu.Taip, mano kūną paliko dar du kilogramai ir aš tiesiog esu devintam danguj!!!

 

Savaitė buvo pilna pagundų pasmaguriauti, bet aš labai didvyriškai atsilaikiau ir labai savimi patenkinta.Nežinau, kaip toliau seksis save kontroliuoti, bet dabar esu pilna ryžto ir noro toliau lieknėti.

 

Pirma proga sukirsti gerą gabalą torto ir kokio kepsnio buvo mano gimtadienis. Na ir praėjo jis šiais metais visai "nesaldžiai" ir net be šampano. Bet dėl to visai neliūdžiu, nes gavau geresnę dovaną -svoris krenta...

 

Ir mano vyrai supranta situacijos rimtumą, tad labai ir nekalbino mane vaišintis. O per Velykas važiavau pas vyro tėvus su savo lauknešėliais, bet jiems tai jau ne naujiena. Pamanė, kad martelė eilinį kartą "ant dietos" ir nieko neklausinėjo.

 

Aišku, kiaušinį ir aš suvalgiau su malonumu. Jau visą savaitę valgau pagal dietologės rekomendacijas ir visai neblogai sekasi. Gydytoja sakė, kad valgyti reikia, kiek telpa saujoje, bet man porcijos gaunasi didesnės.

 

Nežinau, ar kam įdomu, ką reikia valgyti man, bet aš nedalyvaudama projekte tikrai norėčiau žinoti dietologės meniu.

 

Tai va, valgau tris kartus ir du užkandu. Štai ką valgiau šiandien:

 

ryte - du sumuštiniai su sūriu ir pomidoras, kava (ją geriu su pienu ir cukrumi, nors tai, aišku, negerai, bet kitaip man neskanu).

 

Man ryte rekomendavo valgyti košes, varškę, vaisius. Porcija - stiklinė košės, pusė riekutės duonos su sūriu, varškės 150 g, 1 obuolys ar bananas.

 

Prieš pietus užkandis - taip pat koks nors vaisius ar indelis jogurto. Šiandien mano užkandis bananas, o po pietų - du šaukštai riešutų ir obuolys.

 

Pietums - mėsa arba žuvis 150 gramų. Taip pat valgau ir bulves ir kruopas, bet kruopos- tik 4 šaukštai, bulvės dvi. Daržovės su aliejumi - 6 šaukštai. Daržovių sriuba, bet aš jos nevalgau, nes per daug. Štai mano pietūs šiandien.

 

 

Vakarienė taip pat soti - dvylika virtinukų ir obuolys. Makaronai su tunu, grūdėtos varškės salotos su daržovėm, daržovių troškinys, omletas iš dviejų kiaušinių - taip pat valgau vakarienei.

 

Tikrai nebadauju, alkis nekamuoja kaip būdavo laikantis kitų dietų, kai galvoji tik apie maistą. Suvartoju 1500 kalorijų per dieną ir geriu daug vandens.

 

Tas vandens gėrimas sukelia kai kurių nepatogumų. Negaliu nueiti toli nuo namų, nes labai dažnai šlapimo pūslė parveja nespėjus net išeiti iš kiemo. Dar šią savaitę prisiminiau du dalykus, kuriuos buvau beveik pamiršus.

 

Pirma - kaip gera tiesiog užsimauti džinsus, o ne užsibraškinti.

Ir antra - aš tikrai nekenčiu bėgioti. Nežinau kiek prisiversiu tai daryti, nes bėgu per prievartą, nes reikia.

 

Sportuoti sekasi geriau, tik labai nemalonu žiurėti į savo lašinius veidrodyje, ypač kai pas koleges -gazeles jų nei su žiburiu nerasi....Na, bet tam aš ir čia, kad tas vaizdas nors kiek pagerėtų...

 

Su pavasariu, merginos!

 

Aušra

13. Apr 2010, 11:16

saunuole!!!na tikrai linkiu nepaluzti!!!sekmes!!!

12. Apr 2010, 18:28

Šaunuolė 😉 Sekmės ir toliau 😉 🌷 Malonu skaityti, kad mamos tai kelia džiaugsma 😀

12. Apr 2010, 14:10

sekmes. taip ir toliau

12. Apr 2010, 08:36

Šaunuolė 👍

11. Apr 2010, 22:14

Sėkmės😀

11. Apr 2010, 17:04

Tikra saunuole. Vaizdas veidrodyje yra geras ir vis geres. Ne tu viena tokia, as su tavimi 😀 Sekmes toliau!

11. Apr 2010, 15:14

Ir toliau taip 😀

11. Apr 2010, 13:14

saunuole👍 😉

11. Apr 2010, 12:23

Sėkmės😀🌷

11. Apr 2010, 11:26

Sekmes taip ir toliau, Ausra. 😉

11. Apr 2010, 11:23

SAUNUOLE 😀

11. Apr 2010, 09:41

saunuole,ir toliau laikykis 👍 😀