Augustės dienoraštis: smagūs žaidimai(kvepiantys, sproginėjantys, spalvingi) vonioje

Augustės dienoraštis: smagūs žaidimai(kvepiantys, sproginėjantys, spalvingi) vonioje

20. Feb 2022, 21:15 floryte floryte

   Augustė - tikra vonios gerbėja! Ji valandų valandas gali praleisti vonioje, prisigalvoti ten visokiausių žaidimų. Visai neseniai dovanų gavo tai, kas buvimą vonioje padaro dar smagesniu. 

Gelinė masė. Pirmiausia perskaitėme instrukciją. Nepasitikėjau, kad tai saugi tiek vaikui, tiek pačiai voniai. O pasirodo - saugu. Parašyta, štai kas: hipoalerginis, biodegraduojantis, saugus žmogu ir aplinkai. Ir tikrai, po maudynių vaiko nei išbėrė nei kas blogo voniai nutiko.

Taigi, subėrėme spalvotas granules į šiltą vandenį (įpylėme į vonią apie 8 cm vandens, max 40 l), kurios gan greitai pavirto drebučiais. Kvepiančiais(maloniai, neįkyriai) drebučiais!

Vaikas smagiai su jais žaidė, net žaisliukų į vonią prisinešė.

Kadangi vonioj pasivoliojo, tai ir plaukai, oda aplipo ta želė. 

Bet nieko baisus, su vandeniu, po dušu, viskas puikiai nusiplovė. Visą drebutinę masę pavertėme tiesiog vandeniu, supylę antro maišelio turinį ir pripylę daugiau vandens. Liko tik spalvotas vanduo, kurį po žaidimų lengvai išleidome iš vonios.

Sproginėjantys kristalai.

Į šiltą vandenį pylėme po vieną maišelio turinį. Kiekviename maišelyje buvo skirtingų spalvų kristalai: geltoni, žali, oranžiniai, raudoni, mėlyni. Geriau pirmiausia pilti geltonus, tik po to - "stipresnes" spalvas (mes to eiliškumo nesilaikėme). Norint gauti grynas spalvas, vandenį tokiu atveju galima keisti vis nauju. O sproginėjo - tikrai! Pradžioje net nejauku buvo, Augustė bijojo. Vėliau įsidrąsino ir krykštavo iš džiaugsmo. Gaila, nuotraukomis to efekto čia neperteiksi.

Galutinis mūsų vanduo, išėjo tokios murzinos spalvos, bet gi galima pasijusti Šreku :-).

Smagiai, oi, kaip smagiai, Augustė praleido laiką vonioje su šiomis priemonėmis! Ant pakuočių parašyta, kad tinka vaikams nuo 3 metų (manau, mažesni vaikai norės tai paragauti).

Gal ir jūsų vaikai vonioje yra išbandę kokias įdomias priemones, kurias galėtumėte rekomenduoti?...