Atradimai iš Izraelio - Dr. Sea kremas veidui

Atradimai iš Izraelio - Dr. Sea kremas veidui

23. May 18:51 DandM DandM

Pirmiausia tariu didelį AČIŪ už galimybę ištestuoti aukštos kokybės kosmetiką iš Izraelio. Renkantis kremą veidui, skiriu ypatingą dėmesį jo sudėčiai ir, žinoma, kremo poveikiui. Šiltėjant orams naudoju drėkinantį kremą, ir nors Dr. Sea veido kremas su avokadu ir alavijų ekstraktais yra maitinantis ir kartu drėkinantis, konsistencija labai lengva. Kai išgirstu žodį "maitinantis", man iškart galvoje kirba mintis: "riebus, blizgantis veidas". Tačiau nieko panašaus. Kremas malonios tekstūros, toks "minkštas", greitai susigeria, jaučiamas gaivos pojūtis, nepalieka jokio blzigesio, atvirkščiai, veidas atrodo kiek matinis, tarsi užsideda "plėvelė" ir labai jau gražiai ant jo tepasi makiažo pagrindas. Oda atrodo tolygi. Pats kremas pasižymi gaivinamosiomis ir atstatomosiomis savybėmis, kas labai svarbu esant šiltiems orams.

Šį kremą naudoju tiek ryte, tiek vakare, nepamirštu ir kaklo zonos. Beje, kvapas neerzina, ganėtinai gaivus. O, svarbiausia, kad kremas skirtas visų tipų odai, visiškai neelergizuoja.

Kalbant apie pakuotę, jos patogumą ir išvaizdą, tai labai nudžiugau, kad nors kremo talpa yra nemaža - 50 ml, dėžutė gerokai mažesnė negu mano turimų kremų tokios pačios talpos. Todėl patogu keliaujant įsimesti į rankinę. Apskritai, labai mėgstu gražius įpakavimus, ir būtent tokia yra šio kremo dėžutė - tarsi su 3D lašeliais - šiek tiek iškilę. Pati dėžutės spalva man suteikia švaros jausmą.

Tačiau šiek tiek erzina dėžutėje esanti skylė, kurioje kremas nors ir tvirtai įsitaisęs, tačiau kaskart išiminėti ir įdėdinėti labai jau nepatogu, tad nusprendžiau dėžutėje jo nelaikyti. Kas dar gerai, kad kremas po dangteliu turi spec. dar vieną dangtelį, kurio pagalba kremas neišsitaško į visas puses ir galima jį drąsiai vartyti :)

Iki kitų susitikimų!

Su geriausiais linkėjimais,

Dovilė