Ar vyras ir moteris gali būti tik draugais?

Ar vyras ir moteris gali būti tik draugais?

01. Jul 2010, 08:00

Ne kartą esame draugių ratelyje diskutavę, ar įmanoma draugystė tarp skirtingų lyčių. Ar gali mergina ir vaikinas būti geriausi draugai: išsipasakoti vienas kitam paslatis, daug laiko praleisti kartu, bet nebūti pora.

 

Manau, kad tokia draugystė ilgai netrunka. Arba ji virsta į kažką rimtesnio, arba tiesiog pasukama skirtingais keliais. Juk didžiają dalį laiko leidžiant kartu gali atsirasti ir trauka vienas kitam. Esu mačiusi tokių "draugų", kurie po kelerių metų sukuria šeimą, nors visaip dievagojosi, kad to niekada nebus:)

 

Aš pati nesu turėjusi draugo-vaikino. Tiesiog net negalėčiau vyriškiui išsipasakoti savo visų moteriškų dalykėlių ir paslapčių. Šiaip vyrišką kompaniją labiau mėgstu nei moterišką, nes būnant vaikinų tarpe viskas paprasčiau: nekyla nereikalingų, moterims būdingų problemų ar apkalbų.

 

Esu ne kartą sakiusi, kad koks nors mano pažįstamas vaikinas yra tik draugas ir negali būti nieko rimto. Bet..dažniausiai gaudavosi atvirkščiai. Galbūt todėl, kad tiesiog negalėčiau bendrauti su žmogumi, kuris išvis manęs niekuo netrauktų ir nedomintų. Kai yra susidomėjimas, palaipsniui atsiranda ir kažkokia simpatija, jausmai.

 

O ar jūs turite draugų-vyrų, tokių, su kuriais leidžiate visą laisvalaikį, su kuriais dalinatės savo bėdomis ar išgyvenimais? Ar vis dėlto įmanoma vyrui ir moteriai būti tik draugais?:)

02. Jul 2010, 10:25

manau, kad tokia draugyste negali trukti ilgai. dazniausiai vistiek paaiskeja, kad kazkuris kazka jaucia ar tikisi daugiau. o, kai viena puse pasiulo tik draugyste, gal kita puse priima komprosima. Mano vienai dukrai jau 17 metu. daznai matau, kaip ji islekia i pasimatyma, o po kiek laiko atseit tik draugauja kaip su draugu...o tikejosi tikrai ne to. o teketi is vis negali, jei nesi su busimuoju draugais. jei abiems pakanka judvieju draugystes, tai ar ne geriausia - nei kai vyras nelekia pastoviai pas draugus, nei paciai baisiai reikia draugiu. na, po viena kita drauga tureti butina, bet jei tai gyvenimo butinybe, tai ne kokia ir seima. geriausia, kai gali su vyru sneketis, dalintis mintimis, tada ir pasaliniu draugu nereikes. bet jei nera tokiu santykiu, aisku, kad ju trukuma reikia kompensuoti su kazkuo...

01. Jul 2010, 23:45

Nemanau kad draugyste ilgai tesis anksciau ar veliau tai tampa kazkuo daugiau ir rimciau negu paprasti draugai

01. Jul 2010, 18:21

O as is savo patirties galiu pasakyti, kad vyras ir moteris tik draugais NEGALI buti😀 Anksciau ar veliau tokie santykiai perauga i rimtesne draugyste.

01. Jul 2010, 17:20

na yra isimciu,bet is patirties zinau,kad bent viena puse pradeda jausti ne vien tik draugiskus jausmus...bet manau vyrai yra geresni pasnekovai ir isklausytojai negu moterys😀

01. Jul 2010, 15:07

o kokie pliusai turint vyra drauga?

01. Jul 2010, 14:46

gali, ir geresni draugai nei moterys 😀 taip pat kalbu is patirties 😀

01. Jul 2010, 13:37

o as nemanau, bet zinau, kad gali- is savo patirties 😀

01. Jul 2010, 13:18

Manau gali, juk visur yra išimčių 😉

01. Jul 2010, 10:12

Manau, kad ne.Gali būti tik kolegos, pažįstami. O tarp buvusių sutuoktinių draugystė?-neįsivaizduoju, tikrai...Skiriesi, kad iš žmonos ir vyro statuso pereitum prie draugo statuso?Aš tai įsivaizduoju draugystę, kad bet kuriuo momentu gali pasiskambinti žmogui, pasipasakoti iš širdies.Tai negi taip daryti su buvusiu sutuoktiniu?Tai kam skiriamasi, jeigu tokie geri santykiai būna.Nu nesuprantu ir viskas😀
O, kad vyras su žmona gali būti gerais draugais-sutinku.Nes pas mus šeimoje daugmaž taip yra.

S@ndra S@ndra 01. Jul 2010, 10:11

na nezinau istiesu, bent jau as tai neturiu vyru-draugu.

S@ndra S@ndra 01. Jul 2010, 10:10

gali jei vyras yra kitos orentacijos😛 na bet jei rimtai, manau kad gal tik is pradziu gali buti draugais o paskui vistiek viskas pereina i aukstesni lygi, arba gal but yra issiskyrusiu poru kurios yra sukurusios savo atskiras seimas ir vistiek sugeba buti draugais.

01. Jul 2010, 09:56

raimonda, čia kaip? Apibrėžimas draugystės? Aš tau nepritariu.

01. Jul 2010, 09:35

tikrai taip.vyras ir moteris negali buti gerais draugais,jei tai nera sutuoktiniai.paaugliai taip,tik ne suauge zmones.musu gyvenimo variklis seksas.o visa kita-darbas,valgis,apranga ir t.t tik detales.todel ir neturiu draugu vyru,nes kai prieini riba tada reikia spresti zengti ar ne.bet kuriuo atveju apsisprendimas skaudus.

01. Jul 2010, 09:02

Tikra draugystė būna tik tada, kai gali pasitikėti ir tokiuose santykiuose neatsiranda seksualinio potraukio, o tai būna tik tarp tos pačios lyties atstovų.

01. Jul 2010, 09:01

Gal ir banaliai skamba, bet taip yra... mes pradėjom bendrauti tokioje situacijoje, kad nebuvo kaip kitaip - tik neturėti abiems jokių paslapčių. nežinau tokio dalyko kurio negalėčiau ar nenorėčiau vyrui pasakyti

01. Jul 2010, 08:58

NA jau prasideda mano vyras man geriausias draugas 😃 tik jau nereikia...beje ,kad ir geriausias ,bet moetris turi turet savu paslapciu,paslapteliu..zinot kaip buna su atvesrtomis knygomis...

01. Jul 2010, 08:50

nemanau kad tai imanoma 😉

01. Jul 2010, 08:36

pritariu Daivutei anksciau ar veliau manau viskas pazengtu toliau nei draugyste man kazkode atrodo kad neimanoma turet tik drauga berna na nebent jis butu jaunesnis😃

01. Jul 2010, 08:26

Aš dabar jau neturiu, mano geriausias draugas yra mano vyras. Tik jam galiu papasakoti viską. Tačiau esu turėjusi keletą draugų anksčiau. Teisingai, tai ilgai netrunka. Su vienu draugai buvome 5 metus, su kitu 4 ir bendraujame ligi šiol, bet jau nebe taip artimai. Draugystės baigėsi, kai paaiškėjo, kad draugais būti nebegalime, kad reikia arba būti pora, arba pasukti skirtingais keliais. Kad ir kaip pasibaigtų tokios vyriškos - moteriškos draugystės manau, kad pasitikėti vaikinu yra žymiai protingiau nei mergina: jis nepermiegos su tavo vyru/vaikinu, jis nesugadins tavo suknelės, kad gražiau atrodytų klube, jis nesiskolins tavo šešėlių, kvepalų, lūpdažių ir pan. O svarbiausia: jis mato pasaulį kitomis akimis negu 4 merginos kartu sudėjus.

01. Jul 2010, 08:22

gali jei moteris tam vyrui nejaucia traukos..gali ir jei kazkada buve santykiai isiro ir darbar jie tik draugai taip daznai buna..bet jei tik susutike zmones ,tai tik laikina .Vyrai dažnai turi slaptų motyvų, todėl sekso problema anksčiau ar vėliau iškyla. Jie kiekvienoje moteryje mato potencialią meilužę.Moterys ir daznai pripainioja santykius ir t.t.