Ar pritariate švaros akcijai „Darom“?

Ar pritariate švaros akcijai „Darom“?

11. Apr 2010, 09:00

 

Balandžio 17 dieną švaros akcijos „Darom“ metu visi norintys eis tvarkyti gamtos – ar jūs dalyvausite?

 

Aš turbūt ne, nes, kai pasakė, kad dar reikia turėti savo pirštines ir maišus, dabar ir taip sunku. Be to, manau, mūsų kaime eis tik senutės, tikrai jaunimas neis. Mūsų toks jaunimas, kad jiems nusispjauti, tik šiukšlinti moka.

 

Kas iš to, kad mes sutvarkysime, o jie vėl prišiukšlins – jei eitų visi, eičiau ir aš, bet, kiek jau girdėjau, ne daug ir eis tvarkytis.

 

Kokia jūsų nuomonė?

 

Rasa Karlonienė

 

10. Oct 2010, 20:52

😀

13. Apr 2010, 15:00

Mes labai UŽ. mano vaikas, kuriam dabar 6 metai, pamatęs reklama, laukia nesulaukia kada bus ta akcija. Labai nori eit tvarkyt... Bet va aš pati tai nelabai galesiu, nes pilvukas trugdys.... Bet visoms mamytėms patariu, jai tik yra galimybe, eit ir vestis savo mazuosius pagalbininkus. tegu nuo mazumes supranta, kas yra gamta, grozis... gal uzauge bus geresni, tvarkingesni, nei dabartinis jaunimas.
Visiems linkiu sekmes, ir aisku gero oro 😀)))

12. Apr 2010, 18:26

Aišku kad pritariu! Ir dažniau reikėtu šitokių akcijų 😀 Pritariu Živilei dėl tų koncertu....bet čia jau turėtumėm būti priprate prie šitokių reiškinių, kad rimtiems reikalams pinigų nėra 😃

12. Apr 2010, 08:46

mes ir butinai dalyvausime ir tikrai visomis keturiomis kad tokiu akciju daugiau butu. Ir vaikus vesiu, o jie juk musu ateities pagrindas, lai zino, kad reikia ne tik siukslinti, bet ir tvarkyti.

11. Apr 2010, 22:13

Aš už tokias akcijas ir tikiuosi, kad kai mažylis paaugs, dalyvausime ir mes😀

11. Apr 2010, 18:05

tai jau tikrai zivile,koncertui tai lešu atsiranda o maišam tai nėra, liudna kad nesirūpina.

11. Apr 2010, 16:13

pritariam pritariam.... tik neisim 😃 i tas "pazymetas" vietas. tvarkyim savo daugiabucio aplinka 😀 su kaimynais😀 o sakot kad dar tos akcijos nereikalingos. labai reikalingos. po truputi taip ir tvarkos liaudis ismoks 😉

11. Apr 2010, 11:45

Pritariu visom keturiom ir pati dalyvaudavau, kai sūnaus nebuvo 😀 Apie tai temą jau forume sukūrus seniai 😀

11. Apr 2010, 11:13

nu nemanau kad pirstines ir maisus sunku nusipirkt 😉 as tik UZ tokias akcijas.. nepritariu kad jauninui dzin, ziurejua laida kur sake kad i darom ateina BEVEIK jaunimas. As dalyvausiu kitais metais kai vaikas bus didesnis ir galesim visi kartu eit 😀

11. Apr 2010, 10:45

tai zinoma pritariu... atsimenu mokykloje kas metai tempdavo siuksliu rinkt, daug kas "pasiplaudavo", bet as saziningai rinkdavu siuksles, na kaip ten saziningai, bet rinkdavau😃

11. Apr 2010, 09:36

as pritariu! butinai reikia tvarkytis, bent jau aplink save😀

11. Apr 2010, 09:33

Mano nuomone reikia tokiu akciju, gal net ir pora kartu i metus. Negaila ir pistines atsinesti ir siuksliu maisus(juk ne karve kainuoja 😀 ). Tik visa beda, kad labai daug kas galvoja kad neverta demesio si akcija.
Musu name ir aplinkiniuose kiemuose zmones pro langus meto siuksle, mes gyvename siukslyne. Pas mus ant krumu ar zemaugiu medziu kabo makaronai, arbatu maiseliai, prezervatyvai, maiseliai su maisto atliekom ir t.t . Ant zemes ismetamos skarbonkes, plastikiiai buteliai ir visoks slamstas kuri galima ismesti per langa . ☹( Net baisu. As gyvenu pirmame aukste ir visa si siukslyna matau. Kiekviena pavasari, su savo vaikais, apsitvarkydavome sau po langais, bet tvarka islikdavo vos kelias dienas.
Dabar jau praradau vilti kad kas pasikeis. O gyvename, vos ne Vilniaus centre, Zirmunu rajone, Minties g.