Labas rytas,
Šį trečiadienį mus apėmė nostalgija, tad kviečiame prisiminti tas "Mamyčių klubo" nares, kurios buvo aktyvios anksčiau, o dabar nebedalyvauja klubo veikloje, ir mums jų ilgu.
Kokias buvusias Klubo nares prisimenate geru žodžiu ir neretai pagalvojate: "O kaip joms sekasi?...
O gal draugystė su jomis iš virtualios realybės persikėlė į realų gyvenimą?
Gražaus trečiadienio ir šviesių prisiminimų!
As manau vasara baigsis ir visos mamytes vel atgis ir prisijungs prie visu pokalbiu 😀 ne spati irgi matau kaip nera laiko prisesti prie kompo ir tai jei prisedi pastus visus patikrini ir isjungi 😀
Realiam gyvenime tai tik paveinias kraštietes sutinku, kartais bendraujame
Sveikos. Na ne kiek pasiilgimas, kiek pagalvojimas, kad štai būdavo to ir to parašyta, būdavo išties įvairovė, pokalbiai gyvesni ir pan 😀 O pagalvoju, kad buvo išties kūrybiškų, įdomių mamų, tarkim sweetheart (Jūratė), taip pat Jurgita (jau niko nepamenu), sūnelis Gytis berods buvo vardu, patiko bendravimas, paskui reginos (Sigitos) kūryba, česandra aktyvi mama, aktualiom temom, paskui Rasa (deja nepamenu niko) rašė jausmingus tekstukus, eiles(ne viena skaičiusi yra), dar vaideliux, linalu retai beužsuka . . . Laimonda FB matau, bet vistik buvo čia buvo gyviau poklabiuos tikrai 😀 Ir dar pavienių naujų mamų su idėjom, kur pasirodo ir vėl pranyksta . . . matomai tiesa, kad grįžta į darbus, tada sunku viską suderint matomai, arba "perserga" MK liga, nors aš kaip užsikrėčiau taip ir nepasveiksiu tikrai 😀 Tik su straipsniais aptingau, nors būtų ką parašyti, parodyti . . . 😛
Ir dar savo kraštiečių pasigendu forume 😃
nu ka einu ruostis leksim zvejot 😃 😃 👋
ka jie sakys be manes dar dvi isejo merginukes 😃 direktore uz galvos susiemus nezino nei ka daryt 😃 o jiem tokiu kaip as nereikia kad ir gerai dyrbu bet per daznai an bileteniu sedziu ir viskas
nu ir kaip reagavo kad išeini, nesako neskubėk ir pan
jo jau nedyrbu, vakar parasiau pareiskima ir viskas 😀 tik labai keista nes kasko truksta, veiklos maziau 😃
o tu jau nebedirbi? išėjai?
Sveikos, o manęs netrūksta 😃, kaip kristina sako vieni ateina kiti išeina😉
pilnai suprantu kad jų trūkumas, bet toks gyvenimas, vaikučiai paaugo, mamos pradėjo dirbti, mažiau laisvo laiko ir pan, pvz aš dabar po darbo, lekiu pas savo kinderius ir tikrai apie jokį kompą negalvoju,įlendu darbe laisvą minutėle. tikiu, kas nori tas bendrauja ir toliau tiek virtualiai, tiek realiai....tikiu kad dar ir mk atsiras naujų aktyvių mamų, gal ir kokia laimonda kita bus, kurioms taip čia visoms trūksta 😀 o gal ji pati dar grįš 😀
sveikos, man ir trukasta laimondos, s ja zymiai ydomiau buvo 😃
aš ir pasigendu Vaidos, Sigitos ,Laimondos ...
o as pasiilgstu Astutes 😀 (kenguryte) 😀
Labukas, tikrai trūksta čia Laimondos, buvo gyvesnis MK 😉 ir Vaidos trūksta.. bet laikas bėga, žmonės ateina ir išeina, lieka tik prisiminimai 😀
Dar istrigo i atminti sigita-regina,laura-vasara... Kaip jums sekasi,mamytes?
Sveikos,man cia truksta Jurates (buvo juratux,paskui sweatheart) darbeliu:-) jos kruopstumui ir vaizduotei nebuvo lygiu. Zinoma,truksta Laimondos. Jos straipsniukai ir siaip mintys priversdavo giliai pamastyti... Kazkas jos nemego,kazkas mego,bet be jos cia tikrai tik mamyciu klubas mamytems.. O mes ne tik mamos,bet ir Moterys;-) dar pamenu gintares kurybiskuma-su dukryte jos is paprastu dalyku padarydavo graziu darbeliu. O kur dar Vaiduleliux, sun, pamenu cesandra... P.S. Nepykite uz klaidas,rasau is telefono... Grazios dienos@-}--