Ar metų laikai daro įtakos Jūsų savijautai?

Ar metų laikai daro įtakos Jūsų savijautai?

15. Mar 2011, 09:00

 

Vasara daugeliui asocijuojasi su kelionėmis, atostogomis, aktyviu poilsiu ir šiluma. Bet galbūt ne visiems?

 

Viena draugė yra sakiusi, kad ji vasaros nemėgsta, ją tas metų laikas slegia, nes neturinti pinigų kažkur keliauti ilsėtis. Bet ar vien pinigai lemia gerą poilsį? Manau, tereikia noro ir gali susigalvoti sau įdomios, įsimintinos veiklos.

 

Ką pagalvojate išgirdę žodį "ruduo"? Vėl lietūs, drėgmė, darganos, artėjantis šaltis, lapai (kurie virsta šiukšlėmis). Dar vienas neatsiejamas dalykas su rudeniu yra rudeninė depresija, kuri kamuoja daugelį žmonių.

 

Ir pagaliau ateina žiema. Kartu su savimi ji atsineša šaltį, speigus, tingulį. Būtent žiemą daugelis atranda naujus pomėgius, kurie nereikalauja nosies kišti lauk. Vieni mezga, kiti eksperimentuoja virtuvėje, treti tiesiog drybso prie televizoriaus.

 

Asmeniškai mano emocinei būklei metų laikai neturi jokios įtakos. Galiu būti laiminga ir kai už lango pūga, galiu verkti, kai lauke šviečia saulė.

 

Kokia Jūsų nuomonė apie tai? Ar iš tikro būtent pavasaris žadina ir skatina mus keistis, o žiema priverčia tapti tinginiukais?

 

15. Mar 2011, 13:34

tikrai,visos isejusios i lauka,manasis karalaitis taip saldziai miega,kad grazu ziuret. pavalgysim ir mudu eisim laukan,nes oras pasakiskas 👍

15. Mar 2011, 13:29

sveikos.
kaip laikotes?
mano pietus padaryti,as is duso,pasidariau kavos puodeli ir sakau pakaifuosiu 😉

15. Mar 2011, 13:27

sveikos, as siandien namus tvarkausi, pirmas aukstas beveik baigtas, liko laiptai ir antras aukstas 😀 mingaile uzmigs pabaigsiu

15. Mar 2011, 13:24

visos i kiemeli isejot? 😀

15. Mar 2011, 12:37

manoji tik pradejo snaust

15. Mar 2011, 12:33

mano princese lyg uzmigo, einu bulviu kaisti zemaiciams😀

15. Mar 2011, 12:33

manoji irgi nemiega laukia...jau seniai i lauka einam gryno oro pakvepuoti.as net vezimo neturiu tokio kad ja paguldyti 😀 kojos zeme viktusi, sedom nemigdysi😀

15. Mar 2011, 12:30

o manoji lauke jau nebemiega

15. Mar 2011, 12:29

na plepekit,busiu namie prisijungsiu 😀

15. Mar 2011, 12:29

o mes pengasiju nevalgom sako kad jose labai draug brudo yra susikaupe,tai mes jo nevalgom

15. Mar 2011, 12:29

reikia reikia, as nesvarbu reiks ne bet veziams visada sali, kad paskui vilkti nereiketu.

15. Mar 2011, 12:28

dar ir pamiegos gerame gryname ore 😀

15. Mar 2011, 12:28

ne ,mes jau nenaudojam sakau,bet pasiimsiu 😀

15. Mar 2011, 12:27

na jeigu tolimas kelias imu ir as eina pati noriai bet mano visais metais jaunesne😃

15. Mar 2011, 12:26

o mes klaipedos BIG2 prekybos centre atradom tokia mesos parduotuve,ten sako ir raso,kad viskas yra be E,bet tikrai kainos kandančios ir tu visu desru galiojimas labai trumpas,tai mes kartais is ten perkam 😀

15. Mar 2011, 12:26

skani zuvis velnias vadinasi,bet uodega jo tevalgoma,kalmarus dievinu,midijas,na visas zuvies gerybes

15. Mar 2011, 12:26

o kai dar pelkiu yra tai vezimukas gerai

15. Mar 2011, 12:25

pangasija jeigu neriebi skani, bet vat le nesuprantu kadai nusipirkau, tai tokia riebi..ivalgyti nejo..kartais buna skani sultinga..

15. Mar 2011, 12:25

mes i Druskininkus kai vaziuosim imsimes sportinuka,nemazai vaiskciosim,nors 2,5 metu vaikas,bet dar nera toks nepavargstantis,siaip vezimo kai pradejo vaiskciot ir nenaudojam,bet kas eina pasivaikstinet manau neprosal prigriebt

15. Mar 2011, 12:25

neskubek dar tada maciau bet mazai

1 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 28