Labas rytas. Laukėme laukėme tos vasaros, o jau paskutinis šiltas mėnuo ant nosies.
Ar spėjote tinkamai pailsėti? Ar negailėjote pinigėlių atostogoms ir apskritai vasaros poilsiui? Na, žinoma, jeigu kaime pas senelius, nieko per daug išlaidauti nereikia, o ir smagumas vaikams...
Tačiau jei norisi su šeima kad ir į mūsų pajūrį nulėkti kelioms dienoms, tai kišenę patuštinti tikrai nemažai reikėtų. Gal tuomet geriau rinktis užsienio kurortus, kur poilsio kokybė ir aptarnavimas geresnis?
O gal jūs vasaros poilsiui taupote visus metus, kad galėtumėte kaip reikiant paišlaidauti?
Paplepėkime.
Vasarą, manau, tikrai nelabai reikia, nebent kokios nors alternatyvos šiai rubrikai, ar kažkaip patobulinti, o gal išsisėmėme ir jos apskirtai nebereikia. Pasidalinkite idėjomis ir viskuo, kas šauna į galvą, kaip patobulinti MK rubrikas apskritai, ko norėtumėte vasarą, kokių daugiau temų. Labai pasiilgstame jūsų blogų, pasakojimų, reportažų apie vaikučius, diskusijų temų ir šiaip ką veikiate per šiuos karščius 😀
mano nuomone, gal nebereikia pokalbių čia ir dabar..jei mamos norės, pakalbės prie kitos aktualios temos 😉
Ar reikia tokių kasrytinių pasisveikinimų, kad būtų vieta kur užskti ir paplepėti? Jeigu tik turite kokių nors idėjų, minčių ir temą pakalbėti kad ir paprasta vasariška tema - pirmyn, labai laukiame jūsų pačių brūkštelėjimų čia, Mamyčių klube.
Sveikos. Kiek gyvų, įdomu, čia per karščius? 😉
labas rytas, mes mieliau renkames uzsieny atostogom nes ir pamatai daugiau ir kainos beveik tokios pacios kaip palangoj 😃 siemet deje bet jau neisvaziuosim paatostogaut, bet uztat ezeru pakrantes ir poilsiui ir zvejybai tai kaip tik 👍
oj mes labai megstam. aisku brangiu kelionu nesirenkame, bet netaupome visokiems niekuciams 😀