Ar mėgstate paišlaidauti vasaros poilsiui?

Ar mėgstate paišlaidauti vasaros poilsiui?

31. Jul 2012, 07:40

Labas rytas. Laukėme laukėme tos vasaros, o jau paskutinis šiltas mėnuo ant nosies.

 

Ar spėjote tinkamai pailsėti? Ar negailėjote pinigėlių atostogoms ir apskritai vasaros poilsiui? Na, žinoma, jeigu kaime pas senelius, nieko per daug išlaidauti nereikia, o ir smagumas vaikams...

 

Tačiau jei norisi su šeima kad ir į mūsų pajūrį nulėkti kelioms dienoms, tai kišenę patuštinti tikrai nemažai reikėtų. Gal tuomet geriau rinktis užsienio kurortus, kur poilsio kokybė ir aptarnavimas geresnis?

 

O gal jūs vasaros poilsiui taupote visus metus, kad galėtumėte kaip reikiant paišlaidauti?

 

Paplepėkime.

31. Jul 2012, 18:31

Vasarą, manau, tikrai nelabai reikia, nebent kokios nors alternatyvos šiai rubrikai, ar kažkaip patobulinti, o gal išsisėmėme ir jos apskirtai nebereikia. Pasidalinkite idėjomis ir viskuo, kas šauna į galvą, kaip patobulinti MK rubrikas apskritai, ko norėtumėte vasarą, kokių daugiau temų. Labai pasiilgstame jūsų blogų, pasakojimų, reportažų apie vaikučius, diskusijų temų ir šiaip ką veikiate per šiuos karščius 😀

Krisliukas Krisliukas 31. Jul 2012, 15:58

mano nuomone, gal nebereikia pokalbių čia ir dabar..jei mamos norės, pakalbės prie kitos aktualios temos 😉

31. Jul 2012, 15:26

Ar reikia tokių kasrytinių pasisveikinimų, kad būtų vieta kur užskti ir paplepėti? Jeigu tik turite kokių nors idėjų, minčių ir temą pakalbėti kad ir paprasta vasariška tema - pirmyn, labai laukiame jūsų pačių brūkštelėjimų čia, Mamyčių klube.

31. Jul 2012, 15:25

Sveikos. Kiek gyvų, įdomu, čia per karščius? 😉

31. Jul 2012, 09:44

labas rytas, mes mieliau renkames uzsieny atostogom nes ir pamatai daugiau ir kainos beveik tokios pacios kaip palangoj 😃 siemet deje bet jau neisvaziuosim paatostogaut, bet uztat ezeru pakrantes ir poilsiui ir zvejybai tai kaip tik 👍

31. Jul 2012, 09:43

oj mes labai megstam. aisku brangiu kelionu nesirenkame, bet netaupome visokiems niekuciams 😀