Ar maitinimas naktį – leistinas?

Ar maitinimas naktį – leistinas?

24. Aug 2009, 00:00

 

Jei iki vienerių metukų kūdikis keliasi naktį valgyti mamos pienelio, ar tai blogai? To visų mamyčių nori paklausti mama Inga.

 

Inga augina 9 mėnesių ir 2 savaičių dukrytę Emutę, kuri auga labai puikiai, jau pratinasi valgyti papildomo maistuko – daržovių, vaisių. Mama prisipažįsta dar pati ją maitinanti savo pienuku.

 

Bet Ingą privertė sunerimti jos kaimynės. „Jos pasakė, kad negalima vaikučio maitinti naktį, nes mažylei išsitampys skrandukas ir ji turės nutukimo problemų ateityje. Ar tai gali būti tiesa? – klausia mamytė.

 

Inga rašo, jog naktimis dukrytė pabunda du kartus pavalgyti mamos pienuko. „Nežinau, ką daryti. Kai laukiausi, vaikščiojau į paskaitas ir visur ieškojau apie tai informacijos, tačiau niekur neradau, kad naktį maitinti negalima. Nenoriu pakenkti savo mergytei. Padėkite patarimais“, – prašo Inga.

 

Mielos mamos, pasidalinkite savo patirtimi ir išsakykite savo nuomonę šioje diskusijoje.

 

Gali ir Tu pasiūlyti temą, kuria nori plačiau padiskutuoti. Laukiame pasiūlymų ir idėjų adresu: redakcija@mamyciuklubas.lt

11. May 2010, 09:28

grazios foto😀

23. Jan 2010, 14:58

labai patiko........................

22. Jan 2010, 22:42

Tikras mixas 😃 bet foto dailios, mažiukas ypačiai mielas 😉

22. Jan 2010, 21:00

Labai fainos visos nuotraukytės 😉 o jau lelio gražumai 😍 😉

22. Jan 2010, 20:55

grazuoliukas berniukas

22. Jan 2010, 16:39

Gražio akimirkos užfiksuotos 😀

22. Jan 2010, 00:35

grazuolis tavo sunelis 😀

21. Jan 2010, 20:36

Labai gražios nuotraukos😀

21. Jan 2010, 16:13

kaip greitai auga tavo sunytis,saunuolis😀grazios foto

21. Jan 2010, 13:37

Koks grazuoliukas vaikeliukas! 😀 Grazios nuotraukos!

17. Nov 2009, 09:55

neskaiciau komentaru dar, bet manau kad kaimynes pasake visiska nesamone del nutukimo!! mano suneliui eina septintas menuo, irgi tik pradedam pratintis prie darzoviu vaisiu, o visa kita mamos pienelis, kas ir yra pagirndas jam siuo metu, nakti keliasi daug kartu - kartais pavalgyt, kartais gal tik prie mamos prisiglaust ir visad reikalauja kruties, bet tikrai nesuku del to galvos, juk mamos pienelis - visa kas geriausia musu vaikams. aisku, jei gerokai vyresnis vaikas daznai keltusi nakti valgyt mp gal ir sunerimciau, bet tikrai ne del nutukimo, juk tas kelimasis ir kruties reikalavimas rodo saugumo, artumo troskima, ne visada reiskia alki, daznai vaikai nakti dazniau keliasi jeigu diena gavo maziau mamos demesio, taip kompensuoja ta nakti arba diena patyre daug ispudziu ir nakti reikia mamos artumo bei saugumo.

28. Oct 2009, 19:02

laba as vos pagimdziusi netekau pieno mano leliuj 6sav.maitinu misineliu ir lbj gaila kad taip, bet ce skaiceu kad vos ne nuodeme vaiko maitinti misineliu gerai mamytes kad turite pienelio o jeine man idomu ka jus duotumet valgyti?

29. Sep 2009, 10:42

LABA, NUO MAMOS PIENO TIKRAI VAIKAS NENUTUKS, GREIČIAU NUO MIŠINĖLIŲ. PATI AUGINU 13 MĖN. DUKRYTĘ, MAITINU SAVO PIENU JI KELIASI 3 - 4 KARTUS PER NAKTĮ, BET REIKALAUJA DAUGIAU ARTUMO, O NE VALGYT NORI.
NORĖČIAU NUTRAUKTI MAITINIMĄ, NES PATI NEKAIP JAUČIUOSI, NUMEČIAU DAUG SVORIO.TURBŪT PERVARGAU. NEŽINAU KAIP TAI PADARYTI, KAD LABAI VAIKAS NENUKENTĖTŲ.GAL GALĖTUMĖT PATARTI. BĖJE ILGAS VAIKELIO MAITINIMAS LABAI Į NAUDĄ MAMOMS KURIO YRA LINKUSIO PAČIOS STORĖTI, PATI GERIAUSIA "DIETA IR SPORTAS" ATSIKRATYT NEREIKALINGŲ KG.

28. Sep 2009, 16:43

Pienelis tikrai mazyliui nepakenks,taciau maitinimas nakti susijes su kita problemele,kad mazyliai prabudineja ir kuo anksciau nustoji maitinti nakti,tuo geriau vaikiukai miega. BETO tie vaikuciai,kurie jau turi dantuku ir nakti maitinami t.p.nera gerai,nes pienelis yra saldus ir taip jiems kenkiama,nes gaminasi kariesas. Tokia nuomone mano vaikiuko daktares. Bet turiu pripazinti pati t.p.dar maziuko neatpratinau😀

22. Sep 2009, 11:40

Mamos pienas pats geriausias maistas.Mano suneliui tuoj bus 9men ir as maitinu ir nakti ir diena.Nakti keliasi daznai ne tiek valgyt kiek prisiglaust ir nusiramint.Nemanau, kad mamos pienas gali pakenkt.Nesamone.As tik uz maitinima.

19. Sep 2009, 14:14

mamos pienas tikrai dar neikam nepakenke.jei mama ka ir gali duoti geriausia savo mazyliui, tai savo pienuka.as pati auginu 4 menesiu sunu, tai pastaraji menesi keliuosi 5-6 kartus per nakti.pastebejau, kad vaikiukas labaiu nori mano artumo, o ne valgyti, nes vos tik paduodu kruti, patraukia siek tiek ir toliau sau miega pora vakandu iki kito kelimosi.sunku, kartais akys neatsimerkia, diena galva skauda, bet ka darysi, visalaik taip tikrai nebus.o kol kas galima ir pakentet

15. Sep 2009, 23:09

tiesa, visada pasikliaukite savimi, o ne komentarais, ypac kai pasisako mamos, kurios savo kudikioverkima vadina bliovimu, ar patenkinta sako, kad nuo triju menesiu maitina misineliais... saunuole, kad maitinate savo pienu- taip ir toliau. tikrai nepakenksit savo vaikeliui

15. Sep 2009, 23:05

nesuprantu kaip gali kenkti motinos pienas?! motinos pienas pats geriausiais maistas ir vaistas, nesvarbu kokio amziaus kudikis, juo neimanoma pakenkti. maitinimas nakti uzikrina sekminga zindima ilgesni laika, jei aisku to norite. netikiu, kad pienas dingsta triju menesiu- nemaitinkit misineliais- ir tikrai nedings, nesuprantu mamu kurios dziaugiasi kisdamos kudikiams tuos sintetinius misinukus- tipo labai sunku nakti atsikelti?????? mano mazylei 1.2metai ir ji pabunda nakti du kartus atsigerti pienuko- as su malonumu jai duodu (negi gaila) mane veza musu artumas. kudikiai niekad nepersivalgo motinos pieno, kai jie sotus- nebegeria. o jie vistiek pabunda atsigerti, tai jau geriau duoti savo pienuka, nei kazkokia arbatele ar misinuka, kurie manau daug daugiau kenkia, nei mamos pienas

13. Sep 2009, 16:11

Mano mažylė 5,5 mėn. keliasi 3-4 kartus per naktį ir ne visada būna išalkusi,,o nori artumo. Vos pradeda žysti krūti, tuputį pasisotina ir užmiega.

jaldija jaldija 08. Sep 2009, 19:46

Iki metų ir trijų mėnesių maitinau, jei norėdavo ir naktimis. Apie nutukimo problemas, tai nėra net ką kalbėti, vaikutis labai smulkutis.
Ką galiu pasakyti ateis laikas ir tikrai nevalgys naktimis. Tarp kitko ne košes kerta, o mamytės, lengvai virškinamą pienuką, tad nemanau, kad bus kokių problemų.

1 2 3