Laba sakau Jums visoms! Mano mergytei jau 18 mėnesiukų. Kaip laikas bėga greitai. Atrodo, neseniai laikiau mažą mergytę, o dabar laksto.
Beliko pusmetis ir į darbelį reikės eit. Gaila, bet į senesnę darbovietę negrįšiu, nes gyvenamą vietą pasikeitėm. Tai dabar baisu, kai tokie sunkūs laikai. Darbo bus sunku rast.
Viena pažįstama negauna darbo, nes vaikas per mažas (vaikui daugiau nei 2 metukai). Nes vaikas tokio amžaus suserga daugiau ir darbdavys numato, kad dažnai teks imti nedarbingumo pažymą. Pati taip direktorė sakė.
Kai pasiklausiau jos, baisu pasidarė. Toks jausmas, kad mes neturim teisės eit į darbą. Na jei negausiu darbo, būsiu kaip dauguma - darbo biržos draugė. O taip liūdna, juk rankas, kojas turiu, tad galiu dirbti.
Na, o Jūs tikitės, kad vėl gausit darbą buvusioje darbovietėje? Nes aš vis girdžiu, kaip atleidinėja darbuotojus.

FlorenceHooper
rainiukas