Sveikos, mamytės,
Karšta Lietuvoje...
Pats laikas paplepėti apie paplūdimius. Ir ne bet kokius, o nudistų!
Ar teko lankytis tokiuose? Kokie įspūdžiai ir pastebėjimai?
Gražaus trečiadienio! Ir... jau pats laikas pagalvoti apie savaitgalį - jis jau čia pat!
Laba. Neesu buvus ir nenoriu pabuvot 😀 Pas mus vakare praėjo žaibai ir griaustinis, bet vos keli lašai nukrito, o štai rytą pažadino tie griausmai ir žaibai, pylė kaip iš kibiro . . .
ne nesu kazko nevilioja
guste vakar apie puse 11 uzmigo 😀
maniškis ir dar miega, jau ėjau žiūrėt, bet per miegus nusišypsojo, tai palikau toliau miegoti 😀
labas rytas as tai nemaciau ar baisi naktis buvo ar ne 😃 miegojau kaip uzmusta 😃 Guste vis dar miega 😀
vilniuj tai kaip per tvana vare, elektra dingus buvo pusei miesto
Nu pas mus kaip ir žadėtas, tik šianakt kas dėjosi, tai siaubas, visą naktį jaučiausi fotomodelis nes žaibai taip fotkino iš visų pusių, kad tik šypsotis nepamiršk 😃