Ar esate lankęsi nudistų paplūdimyje?

Ar esate lankęsi nudistų paplūdimyje?

04. Jul 2012, 07:30

Sveikos, mamytės,

 

Karšta Lietuvoje...

 

Pats laikas paplepėti apie paplūdimius. Ir ne bet kokius, o nudistų!

Ar teko lankytis tokiuose? Kokie įspūdžiai ir pastebėjimai?

 

Gražaus trečiadienio! Ir... jau pats laikas pagalvoti apie savaitgalį - jis jau čia pat!

04. Jul 2012, 17:53

Laba. Neesu buvus ir nenoriu pabuvot 😀 Pas mus vakare praėjo žaibai ir griaustinis, bet vos keli lašai nukrito, o štai rytą pažadino tie griausmai ir žaibai, pylė kaip iš kibiro . . .

04. Jul 2012, 16:02

ne nesu kazko nevilioja

04. Jul 2012, 10:03

guste vakar apie puse 11 uzmigo 😀

blogietee blogietee 04. Jul 2012, 09:28

maniškis ir dar miega, jau ėjau žiūrėt, bet per miegus nusišypsojo, tai palikau toliau miegoti 😀

04. Jul 2012, 09:26

labas rytas as tai nemaciau ar baisi naktis buvo ar ne 😃 miegojau kaip uzmusta 😃 Guste vis dar miega 😀

blogietee blogietee 04. Jul 2012, 08:57

vilniuj tai kaip per tvana vare, elektra dingus buvo pusei miesto

blogietee blogietee 04. Jul 2012, 08:50

Nu pas mus kaip ir žadėtas, tik šianakt kas dėjosi, tai siaubas, visą naktį jaučiausi fotomodelis nes žaibai taip fotkino iš visų pusių, kad tik šypsotis nepamiršk 😃