Ar bėgiojate, norėdamos sulieknėti po gimdymo?

Ar bėgiojate, norėdamos sulieknėti po gimdymo?

10. Sep 2012, 00:00

Sveikos. Gal yra mamyčių, kurios nėra lieknutės ir bėgioja?

 

Aš nesenai pradėjau rytais bėgioti, bet kūnas dar sustingęs po nėštumo. nors jau beveik 2 metai po gimdymo. Tai pabėgu, tai paeinu, pabegu, paeinu... Sunku, padūstu.

 

Taigi, norėčiau sužinoti, kiek laiko bėgioti, kokiu tempu, kokie bėgiojimo minusai ir pliusai...Gal esate bėgiojusios ir galite pasidalinti patirtimi?

 

Inga (ali)