Tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad šie žmonės pasibeldžia į kiekvieno mūsų duris, norim to ar nenorim.
Dažniausiai stengiamės juos kuo greičiau išparašyti ar net neatidarome durų, jei bent iš užuominos suprantama, kad jau nori kažką pasiūlyti.
Pamenu atvejį, kai į duris pabeldė malonios išvaizdos vaikinukas ir siūlė nupirkti nors kokią knygelę. Pamenu, tada kokia gėda buvo, bet namie neturėjau nė lito grynais. Nes aš įpratusi atsiskaitinėti kortele. Taip maloniai pasišnekučiavome, kad tikrai būčiau įsigijusi tą knygelę. Nors jis ir sakė, kad kaina "kiek negaila", bet, tarkim, 50 ct mokėti nesinorėjo.
Pamenu, Augustas tada buvo vos kelių mėnesių ir man taip norėjosi su kuo nors gyvai pabendrauti iš šalies :) Nors šiaip stengiuosi nesivelti į kalbas su jokiais prekybos ir reklamos agentais, nes jų darbas įtikinti ir įsiūlyti net "plytą".
Nors yra žmonių, kurie su tokiais agentais susibendrauja ir vizitai į namus tampa vos ne kaip darbas. Kviečia drauges degustacijoms, prezentacijoms ir pan.
Pati tokio darbo dirbt negalėčiau, nes man labai ne prie širdies atžagarus žmonių elgesys, kaip vos pravėrę duris aprėkia, iškolioja ir panašiai. Vien dėl tokių situacijų..
O kaip Jūs? Ar "pasiduodate" tokiems agentams? O gal esate buvę įtikintos nupirkti "plytą"? Kaip išprašote tokį darbą dirbančius žmones?
Rima
KAIP pasiilga menkiu kepeneliu 😇
dabar žiūriu įvertinimą to kino, kur nuorodą davei, labai ne koks tik 5,5 .. kita komedija irgi toks pats įvertinimas.. Pagirios Tailande 6,9 kaip komedijai tai jau nemažai.. su Džimu Keriu irgi nedidelis įvertinimas 5,9
😃 o matėt Pagirios Tailande? gal į tą geriau? aš pirmą dalį mačiau, man labai patiko
nes po to kol susiplanuosim tai ir gimdymas tau prasidės 😉
vyras vakare turi susitikimą su buvusiais kolegom, dar neaišku kelintą valandą..reiks man jį nuvežt.. bet mama bus atvažiavusi, gal pabūtų su vaikais..visai noriu į kiną 😀
http://www.forumcinemas.lt/movie/4886/schedule/1001/date/2011-07-03/
čia sekmadienį? o koks filmas?
tu, Sima, aš... einam į kiną 😉tai perduodu kad žinotum 😛
nea, ten iš pat ryto prasideda iki kokių 5
20val?
eisim pas Šemetą į kursus 😉 o ką?
Kris, ką sekmadienį veiksi?
nu va parejom namo
kur pleputės visos pabėgusios? mes grįžom iš miško, mažiukas nenulūžo, reiks kažkaip nulaužt pietų miego..dabar ryžių košę kerta..o aš darysiu menkių kepenėlių salotų su avokadu
sveikutes 😀 ziurint kokie agentai, tarkim zepteriu, dulkiu siurbliu pardavejus buvua isileidusi, o kitiems pasakau, aciu jau turiu, ir uzdarau duris 😀
labas pupos, ka plepat?😃
nes tas aukstumas jauciasi pradzioj nieko, o paskui jauciasi..atrodo per platforma jaustis neturetu bet jauciasi😀
jo tiko😃 nesioju kur trumpam palekti😃
lt normalaus lino negausi, o jei gausi kaina
beje ,kaip tos klumpes ar bent tiko? 🤓|