Tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad šie žmonės pasibeldžia į kiekvieno mūsų duris, norim to ar nenorim.
Dažniausiai stengiamės juos kuo greičiau išparašyti ar net neatidarome durų, jei bent iš užuominos suprantama, kad jau nori kažką pasiūlyti.
Pamenu atvejį, kai į duris pabeldė malonios išvaizdos vaikinukas ir siūlė nupirkti nors kokią knygelę. Pamenu, tada kokia gėda buvo, bet namie neturėjau nė lito grynais. Nes aš įpratusi atsiskaitinėti kortele. Taip maloniai pasišnekučiavome, kad tikrai būčiau įsigijusi tą knygelę. Nors jis ir sakė, kad kaina "kiek negaila", bet, tarkim, 50 ct mokėti nesinorėjo.
Pamenu, Augustas tada buvo vos kelių mėnesių ir man taip norėjosi su kuo nors gyvai pabendrauti iš šalies :) Nors šiaip stengiuosi nesivelti į kalbas su jokiais prekybos ir reklamos agentais, nes jų darbas įtikinti ir įsiūlyti net "plytą".
Nors yra žmonių, kurie su tokiais agentais susibendrauja ir vizitai į namus tampa vos ne kaip darbas. Kviečia drauges degustacijoms, prezentacijoms ir pan.
Pati tokio darbo dirbt negalėčiau, nes man labai ne prie širdies atžagarus žmonių elgesys, kaip vos pravėrę duris aprėkia, iškolioja ir panašiai. Vien dėl tokių situacijų..
O kaip Jūs? Ar "pasiduodate" tokiems agentams? O gal esate buvę įtikintos nupirkti "plytą"? Kaip išprašote tokį darbą dirbančius žmones?
Rima
oho 👍
😃 ania? 😃
😀 siandienos draugiu darbas 😀
as jau macius kazkada tavo vyra,dziausciau skalbinius,o jis su Benu nese dezes i konteineri,cia tada,kai tu pykai del netvarkos namuose 😃
tai gerai, nes jis klausia ar dabar būtina lėkt 😃 sako jei už valandos nueitų, nes kaip tik eis bėgiot
tegul nebega griudamas,as dar net daiktu nesusidejus 😀 dar geras dvi valandas tikrau busim 😀
o kelintą jūs planuojat išvažiuot? maždaug
jam cia malonumas 😀
del zuvies,tai be problemu! 😀
tai atbegsim pasiimt,tu parasyk cia,as vis aki uzmesiu
auuuuuuuuuuuuuuuu... ar siųst vyrą į garažą? 😀
bus bausmė už staigius planavimus, jei važiuot tai važiuot normaliai 😃
ot vyras tures darbo, prigaut normalai zuvies😃
teks ir man žuvies įdėt sekmadienį 😃 kokią kuoją vieną kitą 😃
viršuj niekas nepaskolins, žemyn teks lipt 😃
kelintą važiuojat? paprašysiu kol vyras namie, nueis į garažą atneš, jis ten saugiai supakuotas, parvežtas iš Airijos guli
tai lipk i viršų skolintis 😃
man vaikui migdyt reikia,musiskis likes pas tevus Sakiuose,o be maniezo vaziuot,tai ka as zinau...😀
kaip butu gerai mums jis!!! 😃
kam reikia? aš turiu, zaislus laikom 😃
ta prasme kelioninę lovytę-maniežą