Ar atveriate duris prekybos, reklamos agentams?

Ar atveriate duris prekybos, reklamos agentams?

30. Jun 2011, 08:50 blogietee blogietee

Tikriausiai nesuklysiu pasakydama, kad šie žmonės pasibeldžia į kiekvieno mūsų duris, norim to ar nenorim.

 

Dažniausiai stengiamės juos kuo greičiau išparašyti ar net neatidarome durų, jei bent iš užuominos suprantama, kad jau nori kažką pasiūlyti.

 

Pamenu atvejį, kai į duris pabeldė malonios išvaizdos vaikinukas ir siūlė nupirkti nors kokią knygelę. Pamenu, tada kokia gėda buvo, bet namie neturėjau nė lito grynais. Nes aš įpratusi atsiskaitinėti kortele. Taip maloniai pasišnekučiavome, kad tikrai būčiau įsigijusi tą knygelę. Nors jis ir sakė, kad kaina "kiek negaila", bet, tarkim, 50 ct mokėti nesinorėjo.

 

Pamenu, Augustas tada buvo vos kelių mėnesių ir man taip norėjosi su kuo nors gyvai pabendrauti iš šalies :) Nors šiaip stengiuosi nesivelti į kalbas su jokiais prekybos ir reklamos agentais, nes jų darbas įtikinti ir įsiūlyti net "plytą".

 

Nors yra žmonių, kurie su tokiais agentais susibendrauja ir vizitai į namus tampa vos ne kaip darbas. Kviečia drauges degustacijoms, prezentacijoms ir pan.

 

Pati tokio darbo dirbt negalėčiau, nes man labai ne prie širdies atžagarus žmonių elgesys, kaip vos pravėrę duris aprėkia, iškolioja ir panašiai. Vien dėl tokių situacijų..

 

O kaip Jūs? Ar "pasiduodate" tokiems agentams? O gal esate buvę įtikintos nupirkti "plytą"? Kaip išprašote tokį darbą dirbančius žmones?

 

Rima

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:46

oho 👍

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:45

😃 ania? 😃

30. Jun 2011, 16:45

😀 siandienos draugiu darbas 😀

30. Jun 2011, 16:44

as jau macius kazkada tavo vyra,dziausciau skalbinius,o jis su Benu nese dezes i konteineri,cia tada,kai tu pykai del netvarkos namuose 😃

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:43

tai gerai, nes jis klausia ar dabar būtina lėkt 😃 sako jei už valandos nueitų, nes kaip tik eis bėgiot

30. Jun 2011, 16:43

tegul nebega griudamas,as dar net daiktu nesusidejus 😀 dar geras dvi valandas tikrau busim 😀

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:42

o kelintą jūs planuojat išvažiuot? maždaug

30. Jun 2011, 16:41

jam cia malonumas 😀

30. Jun 2011, 16:40

del zuvies,tai be problemu! 😀
tai atbegsim pasiimt,tu parasyk cia,as vis aki uzmesiu

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:40

auuuuuuuuuuuuuuuu... ar siųst vyrą į garažą? 😀

blogietee blogietee 30. Jun 2011, 16:39

bus bausmė už staigius planavimus, jei važiuot tai važiuot normaliai 😃

30. Jun 2011, 16:38

ot vyras tures darbo, prigaut normalai zuvies😃

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:38

teks ir man žuvies įdėt sekmadienį 😃 kokią kuoją vieną kitą 😃

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:37

viršuj niekas nepaskolins, žemyn teks lipt 😃

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:37

kelintą važiuojat? paprašysiu kol vyras namie, nueis į garažą atneš, jis ten saugiai supakuotas, parvežtas iš Airijos guli

blogietee blogietee 30. Jun 2011, 16:37

tai lipk i viršų skolintis 😃

30. Jun 2011, 16:35

man vaikui migdyt reikia,musiskis likes pas tevus Sakiuose,o be maniezo vaziuot,tai ka as zinau...😀

30. Jun 2011, 16:35

kaip butu gerai mums jis!!! 😃

blogietee blogietee 30. Jun 2011, 16:34

kam reikia? aš turiu, zaislus laikom 😃

Krisliukas Krisliukas 30. Jun 2011, 16:32

ta prasme kelioninę lovytę-maniežą

1 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 25