Apie V.Rykštaitės knygą "Pirmąkart mama"

Apie V.Rykštaitės knygą "Pirmąkart mama"

08. Oct 2018, 23:41 Egelė Egelė

Visada  pasižiūriu kokias knygų naujienas publikuoja leidyklos. Kai Tytoalba išleido Vaivos Rykštaitės knygą "Pirmąkart mama" pagalvojau, kad knyga man jau nebeaktuali, vis tik jau dukart tapusi mama. Tačiau Instagrame sekamos mamytės vis pasigirdavo, kad skaito šią knygą ir kokia ji nuostabi, dar perskaičiau kelias apžvalgas ir kai bibliotekos lentynoje pamačiau šią knygą prie naujienų - čiupau.

20181008232607-66340.jpg

Ir žinot tikrai nei viena neklydo, knyga tikrai labai įdomi. Iš tikrųjų knygą priskirčiau ne vien mamystės temai. Knygoje autorė paliečia labai daug su pačia moteryste susijusių temų. Feminizmas, psichologinis savęs supratimas, aplamai supratimas "noriu aš tų vaikų ar ne"...abortai, kartų tarpusavio susikalbėjimas ar nesusikalbėjimas ir dar daugelis kitų temų, kurios yra paremtos ne tik autorės nuomone, bet minima daug įdomių faktų, tyrimų ir kita įdomi medžiaga.

Man buvo labai įdomu skaityti. Autorė knygą rašė labai atvirai. Iš ties skaitydama knygą daugelyje vietų labiau supratau save, savo ankstesnius poelgius. Kūrinys labai lengvai skaitosi, susidaro toks įspūdis, kad autorė su tavimi šneka lyg su gera drauge.

Nors minėjau, kad knyga skirta ne vien moteriai tapusiai mama, tačiau vis tik ji - mama - šią knygą išjaus ir supras labiau.

Kviečiu visas mėgstančias skaityti ir dar neskaičiusias perskaityti šią knygą, pažadu tekstas tikrai įtrauks ir sudomins, patirsit nuostabių pojūčių, jei skaitydamą knygą būsit atvira SAU.

"Apėmė keistas, iracionalus įsitikinimas, kad dabar jau esu daugiau nei kūnas. Esu meilės galia ir atrodė, net nukirtus galvą, instinkto vedamos mano rankos sugebėtų dar kurį laiką apkabinti mylimą kūdikį."

O gal kas jau skaitėte? pasidalinkit įspūdžais :)

20181008233944-37828.jpg