Apie sveikatą ir kilogramus

Apie sveikatą ir kilogramus

12. Apr 07:00 raganeleskisenele raganeleskisenele

Pagalvok apie savo sveikatą! Keistoka, bet paprastai išgirdę tokį raginimą žmonės iškart galvoja apie savo negalavimus, skaičiuoja skaudančius sąnarius ar, jei jau rimtesnių nusiskundimų neatranda, padejuoja dėl paskutinio praėjusių metų uodo įgėlimo. Sveikata daugeliui asocijuojasi su ligomis, nors tai juk visiškas paradoksas, nes pats žodis sveikata reiškia fizinę ir dvasinę gerovę. Ir jos abi viena nuo kitos priklausomos.

Aš stengiuosi kasdien pagalvoti apie savo sveikatą ir jos gerinimą. Na, bent galvoti, nes veikti kartais labai tingisi. Kasdien – bent du litrai vandens. Jei sunku prisiversti gerti vandenį, reikia jį papuošti – įsigyti šaunią gertuvę, stiklinę, kuriomis būtų smagu naudotis. Į vandenį įmesti mėtos lapuką, braškę, citrinos griežinėlį ir vanduo taps dar gražesnis ir skanesnis.

Po dukrytės gimimo mano svoris buvo priartėjęs prie centnerio (aha!). Nebuvau ta laimingoji, kuri matindama ir pati tirpsta. Priešingai. Visi sakė, kad maitinant reikia kuo daugiau valgyti. Tris mėnesius stropiai klausiau, kol prisiminiau, kad vyras mane vedė 20 kg lengvesnę. Dabar turi 22 kg lengvesnę. Ypač džiaugiuosi sumažinusi angliavandenių kiekį ir vėl tilpusi seną sijonėlį. Valio!

Aišku, būtų gerai padaryti dar vieną kitą (šimtą) atsilenkimų, bet čia nuo vis kito pirmadienio pradėsiu. Prisipažinsiu, sportuoti man nepatinka, nors gyvenime teko tuo užsiimti gan rimtai. Bet čia buvo seniai. Dabar labiau norisi pasėdėti ramiai, apsisiautus šilta skraiste, su knyga ar televizoriaus pulteliu rankoje. Ir visgi labai baltai pavydžiu žmonėms, turintiems valios ir patiriantiems sportavimo malonumą. Reikia prisiversti ir man jį atrasti. Nuo pirmadienio. Kito. Gal. Šios dienos siekis – likti su tais 60 kg, nes daugiau man jų tikrai nereikia.

raganeleskisenele raganeleskisenele 12. Apr 15:07

Atsakymas labai paprastas: skaičiavau kalorijas. Jei norisi kaloringo ar nesveiko maisto, tuomet išeina maža porcija ir greitai norisi valgyti. Tuomet automatiškai ruošiau sveikesnį maistą, nes jo galima suvalgyti daugiau ir jaustis sočiai. Trys valgymai per dieną tuo pačiu laiku + vanduo, arbata, kava be cukraus ir kitų priedų kiek norisi. Savo rezultatą pasiekiau per nepilnus metus laiko. Dabar antri metai, kai bandau jį išlaikyti, kol kas sėkmingai 😀

Simonadub Simonadub 12. Apr 13:04

Aš per 3men numečiau su sveika mityba 10kg 🙈😍

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 12. Apr 10:02

Sveikinu su tokiu pasiekimu 😀 Būtų įdomu sužinoti, ką kasdien valgėte, ką sportavote, ar pati sudarėte savo mitybos planą, ar tiesiog mažinote porcijas, kas padėjo taip puikiai pakoreguoti svorį ir per kokį laikotarpį. Būtų smagu, kad bloguose atskeistumėte tai, kaip jums pavyko - step by step 😀