7 idėjos, kaip praleisti Valentino dieną

7 idėjos, kaip praleisti Valentino dieną

13. Feb 17:37 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Nenumaldomai artėja Valentino diena, todėl norime to ar nenorime, pradedame dairytis ne tik dovanų idėjos, bet ir kaip praleisti dieną, kokį romantišką pasimatymą suorganizuoti, kur nusivesti antrąją pusę.

  • Pusryčiai į lovą

Verta pripažinti, kad ne visuomet pavyksta kartu papusryčiauti. O jei bent vienas iš jūsų neretai dirba viršvalandžius net ir vakarienė – iššūkis. Visgi, tokią dieną, kviečiame anksčiau atsikelti dviese bei paskanauti gardžią kavą, skrebutį su džemu, drauge su mylimu žmogumi. Fone galite pasileisti jaukią muziką arba įsijungti mėgstamą filmuką. Tai padės sukurti judviem mielą aplinką, kuri nuteiks puikiai dienos pradžiai.

  • Degustacija

Degustacijoms nebūtina keliauti į kokį restoraną ar vyninę. Tai galite padaryti ir namuose. Tereikia įsigyti keletą skirtingų tos pačios rūšies gėrimų bei jos kartu degustuoti. Galite pasiruošti specialų lapą, kuriame žymėsite lentelę – nuo gardžiausio iki mažiausiai patikusio.

  • SPA namuose arba salone

SPA yra ne tik puiki Valentino dienos dovanos jai idėja, bet ir romantiško judviejų vakaro galimybė. Pasiruoškite veido kaukių, kuriomis mėgausitės abu, o vėliau atlikite vienas kitam masažą. Idealu, jei prieš Valentino dieną pasirūpinsite kokybišku masažiniu aliejuku, kuris nuteiks naujoms patirtims.

  • Filmo peržiūra

Ar žinojote, kad populiariausias Valentino dienos filmas ir yra tokiu pačiu pavadinimu – „Valentino diena“ (2010)? Jei jo dar nematėte, šių metų meilės šventė – puiki galimybė. Na, o jei filmas jau matytas – rinkitės kitą. Galbūt tą, apie kurį jau seniai galvojate, arba tokį, kurį jau esate matę ir, kuris suteikė jums daug malonių jausmų, atsiminimų.

  • Stalo žaidimai dviem

Nors smagiausia stalo žaidimus žaisti didesnėje draugų kompanijoje, prekyboje apstu stalo žaidimų dviem žaidėjams, ypač poroms. Taigi, viskas priklauso nuo jūsų norų bei pomėgių: galbūt tai strateginis, o galbūt vienas kito pažinimas ar pamatymas kitomis akimis žaidimas.

  • Žygis

Jei mėgstate aktyvų laisvalaikį, Valentino diena ypač tinkama tokio tipo pasimatymui. Susiorganizuokite įdomų maršrutą bei keliaukite! Tai bus ne tik nuostabus pasimatymas, bet ir puiki proga įkvėpti gryno oro, sveikuoliškai praleisti dieną.

  • Pasigaminkite vakarienę

Bene populiariausias porų kartu gaminamas patiekalas – pica. Galite kepti ją, arba sugalvoti kitokį receptą: sushi, obuolių pyragą, spagečius... Sąrašas – begalinis. Rinkitės tokį patiekalą, kurį gaminti bus smagu ir būsite įsitraukę abu.