20 minučių poilsio kūnui ir sielai

20 minučių poilsio kūnui ir sielai

13. May 2010, 09:00

Paprasta, bet veiksminga, jausitės pailsėjusios, atsipalaidavusios ir galėsite eiti, kad ir į svečius.

 

Nepagailėkite sau keleto minučių ir pailsėkite, pasinaudodamos šiais patarimais. Vaikučius patikėkite tėveliui, lai pasivaikščioja trmpam.

 

Pradėkime gaivinančiu dušu. Sausai nusišluostykite kiek šiurkštesniu rankšluosčiu – suaktyvės kraujo apytaka. Maitinamasi kūno kremas, losjonas, jogurtas ar kita, tai kas tinka jūsų odos tipui ir yra pamėgta – kaip tik.

 

Šiltas ramunėlių kompresas veidui

1 valgomasis šaukštas užpilamas stikline vandens, verdama 5 – 10 min. ant silpnos ugnies. Kelių sluoksnių marlę suvilgome nuoviru ir kelioms minutėms uždedame ant veido. Procedūrą kartojame 2 – 3 kartus. Po kompreso veidą valome pieneliu ar losjonu.

 

Kaukės veidui

 

-Jei jūsų oda sausa – suplakami 3 arbatiniai šaukšteliai šviežios grietinės su sausom, sutrintom į miltelius petražolėm arba ramunėlėm bei įlašiname kelis lašus citrinos sulčių.

 

-Jei jūsų oda riebi – 2 arbatiniai šaukšteliai mielių, kurias išmaišome vandenyje, įlašinusios 2 – 3 lašus 3 procentų vandenilio peroksido. ARBA mieles skiedžiame sultimis (20 g mielių, šaukštelis citrinų arba spanguolių, serbentų sulčių). Jei mielių neturime, išplakame kiaušinio baltymą iki putų ir įlašiname 2 – 3 lašus citrinos sulčių.

 

Tuomet užsidėjusios kaukę, prigulkime ant sofos, (akis pridenkime vata, suvilgyta ramunėlių nuoviru) ramiame kambaryje ir pailsėkime. Atpalaiduokite raumenis. Pagulėkite 15 – 20 minučių, to visiškai pakaks, kad jaustumėtės pailsėjusios ir atsipalaidavusios, nusiraminusios.

 

Nuvalome kaukę, veidą patepame tinkamu kremu ir ritualą užbaigiame stikline šviežios salstančios arbatos su citrina, kuri visiškai pašalins nuovargį.

 

Beje, parašykite, apie ką pageidautumėte straipsniukų, kokių patarimų labiau reiktų, kokių kaukių ir pan. Turiu nemažai sukauptos medžiagos - tikrai atrasčiau ir tai, kas tiktų ir jums.

 

Tad skirkite ir sau laiko, brangiosios!

 

13. May 2010, 17:19

Džiugu, kad tinka 😉

13. May 2010, 16:05

Pas mane daugiau tokie su juodom galvutėm, bet išvalau ir vėl atsiranda...būtų pūlinukai, manau būtų paprasčiau, bent jau daugiau kovos priemonių galima rasti 😀 ...bet ta mielių kaukytė tikrai gera 😀

13. May 2010, 14:01

Nėštumo pabaigoje toks gražus ir lygus veida buvo...O dabar vėl kyla spuogai.Darydavaus kartais veido išvalymus...Bet reikia dažnai daryti,tepti spec.kremus...Žodziu-brangu.

13. May 2010, 12:40

Atomine džiugu, kad išbandei ir tikiuos nenusivylei 😉 Žinoma profesionalios grožio paslaugos, kad ir minėtasis veido valymas bus žymiai veiksmingesnis nei namudinės kaukės 😀 O tokiomis namudinėmis tokių rezultatų gal ir neina pasiekti, bet padėtį pagerinti įmanoma 😀 O problemėlė su inkštirais tai kankina ne vieną ir man ramybės neduoda, darau ir kaukes, ir naudoju pirktines, va kur per tv rodo GARNIER naudoju pamainom su namudinėm ir lyg gerėja, mažiau spuogelių 👍

13. May 2010, 12:13

Sveikutė 😀 dėkoju už visada puikius ir naudingus patarimus 😀 Jau išbandžiau kaukę su mielėmis 😀 šiaip po gimdymo oda paliko tokia mišri, nosies sritis sausoka, kitur daugiau riebi, tik va labiausiai kankina ne raudoni spuogeliai, o inkštyrėliai, pravalau ir vėl jų pilna...tad man labiausiai aktualios valančis kaukės 😀 o gal geriau nueiti ir pasidaryti veido valymą?