10 patarimų: kaip prižiūrėti plaukus, kad jie būtų stilingi ir gražūs

10 patarimų: kaip prižiūrėti plaukus, kad jie būtų stilingi ir gražūs

06. Dec 2023, 12:09 Mamyčių klubas Mamyčių klubas

Plaukų priežiūra – tai menas, o kiekvienam menininkui reikia tinkamų priemonių, kad sukurtų šedevrus. Dalinamės patarimais, kaip tinkamai prižiūrėti savo plaukus, kad jie būtų sveiki, gražūs ir stilingi, bei pristatome „Fluarion“, kuri savo naujoviškais plaukų priežiūros produktais suteikia grožiui naują lygį.

Susikurkite tobulą šukuoseną

Tai galite padaryti, naudojant profesionalius prietaisus. „Fluarion“ plaukų džiovintuvas yra vienas iš tyliausių ir lengviausių plaukų džiovintuvų rinkoje. Tą patvirtino ir šį produktą išbandžiusios mamos iš Mamyčių klubo Estijoje bei Latvijoje. Pasak mamų, jais galima drąsiai džiovintis plaukus, neprižadinant miegančio kūdikio.

„Fluarion“ plaukų džiovintuvas taip pat pasižymi neigiamų jonų technologija, kad plaukai būtų sveikesni ir labiau blizgėtų. Papildomas privalumas – 3,5 metrų ilgio laidas. 

Plaukų džiovintuvas „Fluarion Hurricane“

 

 • Labai galingas.
 • Ypač lengvas svoris.
 • Super tylus, tad džiovindami plaukus tikrai galėsite mėgautis muzika.
 • Integruota neigiamų jonų technologiją, kuri suteikia sveiką, glotnią ir lygią išvaizdą plaukui. Kaip? Mūsų plaukas turi teigiamą jonų įkrovą, o pučiamas džiovintuvo srautas – neigiamą. Taip plaukas tampa lyg šilkinis.
 • Moderniausia tunelinę „airflow” technologiją.
 • 3 oro srauto greičio ir stiprumo rėžimai.
 • 4 skirtingų temperatūrų rėžimai.
 • Iki 120 000 apsisukimų per minutę, bet tylaus rėžimo veikimas.
 • Ilgas iki 3,5-jų metrų laidas.
 • Išmanioji apsauga nuo karščio, tausojanti ir nepažeidžianti plauko struktūros.
 • 3 skirtingi antgaliai komplekte, įskaitant difuzoriu ir garbanų sukiklį.
 • Tinka profesionaliam naudojimui.

Žinokite savo plaukų tipą

Kiekvienam plaukų tipui reikia skirtingos priežiūros. Prieš rinkdamiesi prietaisus išsiaiškinkite, ar jums reikia daugiau drėkinamojo, stiprinamojo ar švelninamojo poveikio.

Atkreipkite dėmesį į temperatūrą

Rinkitės tiesintuvus ir džiovintuvus su reguliuojama temperatūra. Plaukų džiovintuvas „Fluarion“ siūlo 3 temperatūros nustatymus ir šaltą orą, todėl galite pasikoreguoti pagal savo plaukų tipą. Plaukų tiesintuvas „Fluarion“ turi net 6 temperatūros nustatymus (nuo 160 iki 210 laipsnių), kuriuos galite stebėti LCD ekrane.

Apsaugokite plaukus nuo perkaitimo

„Fluarion“ plaukų džiovintuvas turi didžiausią neigiamų jonų koncentraciją, kuri padės greičiau ir žemesnėje temperatūroje pasiekti norimą efektą, nepažeidžiant plaukų ir apsaugant juos nuo karščio.

Pradėkite nuo sveikų plaukų

Prieš atlikdami bet kokį plaukų formavimą, turite tinkamai pasirūpinti savo plaukais. „Fluarion“ neigiamų jonų technologija padės išlaikyti sveiką plaukų būklę ir žvilgesį. Jonizacija pasižymi antistatiniu poveikiu ir palaiko drėgmės pusiausvyrą plaukuose.

Naudokite šaltą orą

Po plaukų džiovinimo ar tiesinimo naudokite šaltą orą, kad užfiksuotumėte šukuoseną ir užtikrintumėte ilgalaikį efektą.

Pasirinkite tinkamus antgalius

Į „Fluarion“ plaukų džiovintuvo rinkinį įtraukti antgaliai, įskaitant difuzorių ir garbanojimo antgalį, kurie suteikia dar daugiau universalumo jūsų šukuosenai. Tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek ypatingoms progoms.

Eksperimentuokite su šukuosenomis

Išbandykite įvairias šukuosenas ir šukuosenų stilius, naudodami skirtingus įrankius ir technikas. Belaidis plaukų tiesintuvas „Fluarion Freedom“ su lanksčiomis plokštelėmis pasižymi puikiu slydimo efektu, o tai padės išlikti kūrybingoms, nes jis ne tik ištiesina plaukus, bet ir greitai bei lengvai formuoja garbanas.

Atkreipkite dėmesį į belaidę technologiją

„Fluarion Freedom“ belaidis tiesintuvas su 8000 mAh akumuliatoriumi ir 6 temperatūros nustatymais leidžia lengvai ir efektyviai formuoti šukuoseną namuose ar kelionėje, be jokių laidų ar elektros lizdų. Naudokite karščiui atsparią apsaugą, kai esate ne namuose: rinkinyje esantis karščiui atsparus dėklas yra puiki priemonė nešiotis tiesintuvą, kai naudojate ne namuose.

„Fluarion“ – jūsų sąjungininkas kelyje į grožį

Su „Fluarion“ plaukų džiovintuvu ir belaidžiu plaukų tiesintuvu Freedom ne tik pasirūpinsite sveika plaukų būkle, bet ir įsigysite prietaisus, kurie padės kurti ir eksperimentuoti su įvairiais plaukų stiliais. Su „Fluarion“ atraskite naujus plaukų priežiūros lygius!

Įsigijus „Fluarion“ plaukų priežiūros prietaisus, galite būti tikri dėl greito ir kokybiško aptarnavimo, nes oficiali prekės ženklo atstovė Baltijos šalyse yra Latvijos įmonė SIA „Diamond Trust“, priklausanti novatoriškas technologijas kuriančiai Šveicarijos bendrovei.

www.fluarion.lv