Saulė ruošiasi mokyklai

Saulė ruošiasi mokyklai

17. Aug 2021, 10:03 Aistia Aistia

Greit prabėgo visi gražūs ir linksmi metai darželyje: mano dukra Saulė jau šį rugsėjį keliaus į mokyklą. Darželio laikas buvo labai smagus, su daug naujų draugų ir potyrių, ašarėlių ir juoko, naujų atradimų ir pirmų mokslo knygelių vartimo pradžia. Ir štai ne už kalnų rugsėjis, bet jau kitoks....

Taigi norime prisistatyti ir dalyvauti smagiame Mamyčių klubo projekte "Pradedu lankyti darželį/mokyklą 2021".

Mano dukra Saulė, kuriai spalio mėnesį sueis 7 metai, labai laukia ir nekantrauja, kaip viskas bus tą rugsėjo 1-ąją.

Saulė, gimusi po Skorpiono ženklu, yra jautri, bet kartu ir stipri, turinti nuomonę mergaitė, linkusi į menus, bet kartu smagiai pašėlusi. Dar darželyje pastebėjome, kad ji gražiai dainuoja, todėl kurį laiką jau lanko dainavimo pamokėles. Pati daug kuria ir improvizuoja, labai patinka šokti, klausytis įvairios muzikos, dainuoti kartu su populiariais atlikėjais.

Saulei patinka ir piešti, piešdama, atrodo, pasineria į savo paslapčių pasaulį. 

Saulė turi 4 metukų brolį, su kuriuo labai daug žaidžia. Abu yra geriausi draugai. Dukrai patinka kurti mini spektaklius, kuriuos jau rodo ir draugams kieme, patinka organizuoti žaidimus kieme su draugais. 

Kadangi man pačiai patinka įvairūs rankdarbiai ir darbeliai, tuo užkrėčiau ir savo dukrą. Kartu su vaikais dažnai darome smagius darbelius iš visko, ką randame namuose. Dažnai ir pati prikuria įdomių dalykėlių, su kuriais ir žaidžia vėliau.

Taigi, tokia linksma ir kūrybinga mano būsima pirmokėlė Saulė. Nekantriai laukiame rugsėjo ir mokyklos pradžios. Jau senokai žinojome, kurią mokyklą gausime. Saulei labai patiko, kad mokykla vadinasi taip pat, kaip ir darželis. Kadangi nebuvo galimybės gyvai susitikti su mokytojais, tai mokykla padarė puikų susipažinimo filmuką per zoom programėlę. Pamatėme būsimas pirmokėlių mokytojas. Saulei labai patiko žiūrėti filmuką apie mokyklą, pamatyti mokytojas ir klases.

Mačiau jos veide ir džiaugsmą, bet tuo pačiu ir nežinomybės jausmą. Jai labai rūpėjo, kokie vaikai bus jos klasėje, kuriame suole ji sėdės, kokia bus jos mokytoja, ar lengvai ras draugų..

Taigi, su nekantrumu laukiame rugsėjo pradžios ir naujų potyrių meto, su kuriuo tikimės lengvai susidorosime. 

Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt 23. Aug 2021, 10:33

Visoms dar sykį primenu: PAGRINDINĖ NUOTRAUKA turi būti HORIZONTALI, nes kitaip sistema ją apvers, o jei neturite, tuomet kompiuteryje ją pakoreguokite - "nukirpkite", kad būtų horizontali. Ir dar - kai keliate foto į patį tekstą, jas šiek tiek sumažinkite, kad irgi neapsiverstų 😀

floryte floryte 20. Aug 2021, 21:26

Kokia šauni mergaitė! Sėkmės mokykloje!?

kodelcia kodelcia 18. Aug 2021, 20:47

Sėkmės Saulutei ❤