Antra Rugsėjo 1-oji

Antra Rugsėjo 1-oji

13. Apr 2021, 15:37 RenataŪselienė RenataŪselienė

Labas, pasauli.

 

Būtent tokiu žodžius norisi tarti šiandien, kai vaikai grįžo į kontaktinį mokslą. Su plačiomis šypsenomis ir laimingais veidais grįžę namo – iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad parsivežiau kitus vaikus. Visą kelią namo nesustodami pasakojo savo įspūdžius.

 

Koks gi tas dabartinis pasaulis po keturių mėnesių izoliacijos? Viskas nusispalvino naujomis ir ryškiomis spalvomis. Gabrielė negali atsidžiaugti grįžimu. Su nekantrumu laukė tos akimirkos, kai vėl pamatys savo draugus, kai mokytoja nebebus per kompiuterio ekraną, o pirma klasė įgaus tikrąją prasmę, o ne ugdymą iš savo kambario.

 

Simonas savo emocijas rodė kiek santūriau, bet laimė vėl žaisti pertraukų metu su draugais futbolą, matyti visų veidus, girdėti tą klasės šurmulį sukėlė ne mažesnį džiaugsmą ir jam. Jo liūdesys tik dėl murzinų kelnių, bet tai jau tapo mūsų kasdienybė, kai jis lanko mokyklą. Juokas juokais, bet jam reikia tiek kelnių, kiek savaitėje dienų, nes puikiai žinau, kad grįš tikrai žaliais keliais. O čia man pasitarnauja Naujosios Ringuvos dėmių valiklis. Ir vėl Ringuva – bet ji jau mūsų kasdienis draugas ir puikus pagalbininkas.

 

Ignukas, likęs namie vienas, nespėjo liūdėti. Jo gyvenimas nei kiek nepasikeitė, nes net kai brolis su sese būdavo namie, iki pietų jų nė nepastebėdavom, nes mokydavosi savo kambariuose.

 

Tam, kad šiandien mūsų moksleiviai galėtų iškeliauti į ugdymo įstaigą, turėjome atlikti namų darbus. Pirmiausia parašyti prašymą, kad sutinkame grįžti kontaktiniam ugdymui, sutikimą, kad sutinkame testuotis kaupinių metodu visa šeima, o vėliau tik moksleiviai. Ir sulaukę žinutės paskirtam testavimosi laikui, ankstyvą šeštadienio rytą vykome tikrintis.

Net neabejojome, kad mūsų šeimoje nebus sergančio, nes visą laiką labai saugojomės. Bet formalumas reikalingas, o ir ką gali žinoti, kad buvome vienas tų retų- besimptomių atvejų. Kiek laimės, kai šeštadienį po pietų pamačiau, kad visi esame sveiki ir neliko kliūčių negrįžti į mokyklą.

 

Dvejonių priimant sprendimą buvo nemažai. Šiai dienai džiaugiuosi, kad nusprendėme vaikus išleisti, ir labai tikiuosi, kad šis sprendimas neatneš naujų – nesmagių potyrių į mūsų namus.

 

 

floryte floryte 24. Apr 2021, 00:27

Tikrai, "labas pasauli!" po tiek laiko trukusio nuotolinio mokymo!

jaldija jaldija 13. Apr 2021, 20:01

Šaunu ?