Žiema žiemužė pajūry :)
07. Feb 2012, 18:44
Skaityti daugiau
Batutai jūsų namų kieme: kaip išsirinkti tinkamą dydį ir modelį?
Ikimokyklinukas
22. Jun 15:06
„LEGO“ rinkiniai pagal amžių ir pomėgius: 4 pasirinkimai „Senukų“ parduotuvėse
Ikimokyklinukas
02. Jun 12:15
Į ką atkreipti dėmesį renkantis privačius darželius Lietuvoje?
Ikimokyklinukas
23. Apr 19:47
Kaip atpratinti nuo saldumynų? Sveiki užkandžiai vaikams
Ikimokyklinukas
18. Mar 18:36
mes taip pat gyvenam pajury,ir kaip tikri klaipedieciai prie juros atvaziuojam reciau nei Vilnieciai 😃
o mes is vis dar nebuvo prie juros sia ziema ir nieko.... nors ir prie juros gyvename...
geda prisipazinti ir man,kad pirma karta sia ziema buvom prie juros 😃
oi koks baltas pavydas apėmė, kažkaip šiemet žiemą Palangos neaplankėm, o taip būdavo tradicija....
Gražios foto, liuks 😉
grazios foto 😀
aciu😀
oi kaip grazu,o koks eilerastukas,super 😀
labai grazu
grazi fotosesija😀
tikrai labai grazu!