VIDEO: Kodėl vaikai noriai lanko Eglės Straleckaitės šokių pamokas?

17. Dec 2018, 16:22 Egle_Mamyciuklubas.lt Egle_Mamyciuklubas.lt

Kelis vakarus per savaitę žinoma šokėja Eglė Straleckaitė, beveik pusantrų metų dukrelę palikusi patikimose savo tėvelių rankose, skuba pas savo mažuosius mokinius. Vesti įvairaus amžiaus vaikams sportinių šokių pamokas ji pradėjo, praėjus kone mėnesiui po mažylės gimimo. Mat šis darbas, sako, dėkingas - nereikia dirbti nuo ryto iki vakaro, užtenka praleisti kelias valandas - ir vėl gali grįžti namo.

20181217162854-51889.jpg

Mokytis šokti čia ateina vaikučiai nuo 3 metų. Tačiau darbas su jais tik iš dalies atrodo lengvas. Todėl natūraliai daug vaikučių atkrenta, nes ne visiems disciplina tinka ir patinka. Tačiau tam, kad suprastų, ar gali ir nori vaikas šokti, Eglė rekomenduoja treniruotes palankyti bent du mėnesius.

"Šokis, mano supratimu, yra viena dėkingiausių sporto šakų, nes joje yra ne tik fizinio darbo, bet ir disciplina, koncentracija, koordinacija. Šokant dirba smegenys, didelis dėmėsys choreografijai, ritmikai, judesiui, labai ištobuliname kūno valdymą ir kontrolę", - pasakojo profesionali šokėja.

20181217163419-11399.jpg

Pasak E.Straleckaitės, sportinius šokius šokantys vaikai yra laisvesni, jie labiau pasitiki svaimi, jiems nėra svetima scena, priešstartinė būklė, jie mokosi susitaikyti su pralaimėjimais, žino, kad kritika nebūtinai reiškia pasaulio pabaigą, nes tai normali proceso dalis, skatinanti tobulėti.

Smagaus žiūrėjimo!